Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Nuolat veikiančios darbo grupės

Tarpdalykinė integracija

picture 009

Mokytojos Janina Bagdonienė ir Ingrida Kupčiūnienė parengė matematikos ir informacinių technologijų integruotos pamokos „Skaičiai ir Kaišiadorys“, vestos 3BM2 ir 3FT klasėse irskirtos Kaišiadorių vardo 420 – čio paminėjimui, metodinę medžiagą. Šį darbą 2011 m. balandžio 7 d. pristatė Kauno regiono matematikos mokytojų ir mokinių konferencijoje „Iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijos ugdymas, mokant matematikos“.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 193 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5227702
http://1rxpills.com/