Valdymas ir savivalda

MOKYTOJŲ DIENA gimnazijoje

Šventinis koncertas prasidėjo gimnazistų ketvirtokų Augusto ir Gustės skaitomomis eilėmis:

Kur tu, brangus vaikystės mano slenkstis,

Medinis suolas, paprastas, grubus –

O leisk tau, Mokytojau, nusilenkti

Už tai, kad šiandien aš esu žmogus.

Toliau nuostabias dainas atliko trečiokė Miglė Šriupšaitė ir antrokas Adomas Kuznecovas, skambėjo I fg klasės merginų daina su ukulėlių pritarimu. Savo kūrybos dainą atliko Teresė Bernatonytė iš IV bm. 2017 metų gimnazijos mokinių prezidentūros projekto akcijai DAROM sukurtas filmas priminė apie gimnazijos kasdienybę.

Žinome, kad mūsų gimnazijos mokytojai kūrybingi, darbštūs, ouikūs savo dalyko žinovai. Gimnazijos mokinių prezidentūra, pasiklaususi gimnazistų nuomonės, nusprendė apdovanoti kai kuriuos mokytojus už tam tikrus išskirtinius jų bruožus.

Taigi, nominacijos: Sandra Kavaliauskienė – mokytoja šypsenėlė, Roma Greičiūtė – mokytoja spąstas, Dovilė Kuznecovienė – mokytoja širdelė, Česlovas Kriščiūnas – mokytojas folkloras, Rimvydas Dekas – mokytojas filosofas, Rita Marozienė – mokytoja patarėja, Rolandas Morkūnas – mokytojas prie „chebros“, Stanisalavas Bernikas – mokytojas direktorius.

Šventės pabaigoje klausėme gimnazijos direktoriaus įspūdžių iš kelionės po Estijos ir Suomijos ugdymo įstaigas.

IMG_6348 500x333 IMG_6355 500x333 IMG_6361 500x333 IMG_6366 500x333

Gimnazijos mokinių prezidentūra