Dokumentai mokiniams ir tėvams

INFORMACIJA DĖL TREČIŲ GIMNAZIJOS KLASIŲ KOMPLEKTAVIMO

Informuojame, kad į trečias gimnazijos klases priimami visi pageidaujantys mokytis Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje ir turintys pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimą mokiniai.

2021 metais Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija formuoja šių pakraipų trečiąsias gimnazijos klases:

- biomedicinos mokslų pakraipos (bm);

- fizinių-technologijos mokslų pakraipos (ft)

- humanitarinių-socialinių mokslų pakraipos (hs).

Pastaba: nesusidarius ft ar bm mokslų pakraipos klasėms gali būti formuojamos bm-ft, bm-hs ar ft-hs mokslų pakraipos gimnazijos klasės.

2021 m. gegužės 26 d. 18 valandą nuotoliniu būdu su trečių gimnazijos klasių komplektavimo tvarka, prašymų formomis ir kitais klasių komplektavimo dokumentais supažindinsime būsimus III gimnazijos klasių mokinius ir jų tėvus. Prisijungimo nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/95214903742021 m. gegužės 27 d. paskelbsime III gimnazijos klasių komplektavimo dokumentus gimnazijos interneto svetainėje www.a.brazausko-gimnazija.lt .

2021 m. birželio 8-10 dienomis individualia tvarka būsimus III gimnazijos klasių mokinius ir jų tėvus konsultuos gimnazijos direktorius ar pavaduotojas ugdymui. Individualios konsultacijos metu paaiškinsime, kaip, atsižvelgiant į mokinio parengtą numatomų rinktis baigus vidurinio ugdymo programą studijų krypčių sąrašą, pasirinkti klasę, pasirenkamuosius dalykus, modulius, užpildyti prašymo formą, atsakysime į Jūsų klausimus. Į konsultaciją turi atvykti būsimas trečios gimnazijos klasės mokinys(-ė) ir kartu su juo rekomenduojama atvykti bent vienam iš gimnazisto tėvų.

Kviečiame mokinius ar tėvus 2021 m. gegužės 27-28 dienomis nuo 8.00 iki 11.00 val. ir nuo 12.00 iki 14.45 val. registruotis tel. (8 346) 52 274 nurodant pageidaujamą individualios konsultacijos laiką ir laiką gimnazisto uniformai užsisakyti. Konsultacijos pagal išankstinę registraciją vyks 2021 m. birželio 8-10 dienomis nuo 13 iki 18 val.;

Jeigu birželio 8-10 dienomis atvykti nurodytu laiku negalite, prašome kitą  konsultacijos laiką derinti su gimnazijos direktoriumi tel. 8 686 33780.

Dokumentų formos:

1. Priėmimo į gimnaziją prašymo forma

2. Sutarties mokytis gimnazijos III-IV klasėse forma
              3. Individualių ugdymo planų pasirinkimo formos:
                  3.1. Individualaus ugdymo plano pasirinkimo bm klasėje forma
                  3.2. Individualaus ugdymo plano pasirinkimo ft klasėje forma
                  3.3. Individualaus ugdymo plano pasirinkimo hs klasėje forma

4. Numatomų rinktis, baigus vidurinio ugdymo programą, studijų krypčių sąrašo forma

Ugdymo organizavimo sistemos  III-IV gimnazijos klasėse pristatymas

Dalykų, dalykų kursų, dalykų modulių, pasirenkamųjų dalykų pasirinkimo ir keitimo, mobilių grupių, mobilių grupių (klasių) sudarymo ir mokytojų pasirinkimo III-IV gimnazijos klasėse tvarkos aprašas

Kiti dokumentai

Priėmimo į Kaišiadorių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas.
             Mokinių priėmimo į Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją komisijos darbo reglamentas.
             Klasių komplektavimas 2021 metais
             Priėmimas į gimnaziją ir klasių komplektavimas 2021 metais

Uniformos įsigijimas

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje nuo 2010 m. rugsėjo 1 d. įvesta gimnazijos uniforma. Prašome uniformą įsigyti iki 2021 m. rugpjūčio 31 dienos:

1. Užsisakyti gimnazisto uniformą galėsite 2021 m. birželio 21d. nuo 10.00 iki 17.00 val. gimnazijoje, bendrabučio korpuso I aukšto 63 kabinete. Užsakymus priims paslaugos teikėjo – UAB „Manovita“ – atstovai. Apranga vaikinams: švarkas, pilki polo marškinėliai, kaklaraištis. Apranga merginoms: švarkas, languotas arba tamsiai mėlynas sijonas, pilki polo marškinėliai. Užsakant uniformą privalu įmokėti 20-30 eurų avansą. Jei tiktų dydis minėtus rūbus būtų galima įsigyti iš kart.

2.Kviečiame registruotis uniformos užsisakymui (registravimosi laikas ir tel. nurodyti aukščiau).

3. Pasiūtų uniformų išdavimas gimnazijoje planuojamas 2021 m. rugpjūčio 16 d. Apie tikslų atsiėmimo laiką (valandą) praneš UAB „Manovita“ atstovai žinute į Jūsų mobilųjįtelefoną.

4. Iki 2020 m. liepos 15 dienos gimnazisto uniformą galima užsisakyti ir UAB „Manovita“ siuvykloje (H. Manto g. 6, Vilnius). Darbo laikas: antradieniais–penktadieniais nuo 10.00 iki 18.00 val., šeštadienį – nuo 10.00 iki 15.00 val. Tel. pasiteiravimui (8 52) 30 53 84, mob. tel. (8 670) 31 537.

5. UAB „Manovita“ elektroninės parduoptuvės prieiga: www.uniformupardavimas.lt  Daugiau informacijos apie UAB „Manovita“ paslaugas galite rasti tinklalapyjewww.uniformusiuvimas.lt

Iškilus klausimamsprašome rašyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti tel. 8 686 33780 gimnazijos direktoriui.

Pagarbiai

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos direktorius       Stanislavas Bernikas