Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Knyga progresyviam jaunimui

scan0004Ši knyga apie mokymąsi naujai – veikti, kurti, išbandyti save naujose situacijose ir pareigose. Šiandien jauniems žmonėms rūpi savo ateities profesijas išbandyti patiems, čia ir dabar. Todėl „Junior Achievement“ drąsina veikti ir sykiu mokytis: tai tikrai labiau suprantama ir priimtina Z kartai, nei mūsų tradicinis būdas „šviesti ir mokyti“.

 

Istorijos, papasakotos šioje knygoje, rodo, kiek nedaug reikia, kad padėtume jaunam žmogui pačiam susikurti savo ateitį. Padovanokime šiek tiek dėmesio jiems. Padrąsinkime juos. Visa kita padarys jie patys. Pasitikėkime jais.

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 44 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
899
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4741410
http://1rxpills.com/