Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Naujienos bibliotekoje

Hlebowicz P., Warisch P. Vilnius – Varšuva bendras kelias į laisvę.- Krakow, 2010.- 120 p.

Mūsų tautos per amžius ant savo pečių nešė bendros istorijos naštą. Buvome drauge ir prie Žalgirio, ir vėlesniais laikais. Nepaisant istorijos audrų ir laikotarpių, kai buvome vieni nuo kitų nutolę, istorija dar kartą mums suteikė galimybę gyventi draugiškai ir būti geriems kaimynams. Negalime iššvaistyti tokios dovanos.

Šią knygą (albumą) skiriame bendros pergalės prie Žalgirio metinėms ir sovietų nusikaltimų prie Vilniaus televizijos bokšto bei Medininkuose aukoms.

Lietuvos saugomos teritorijos: informacinis leidinys – žinynas/ R.Baškytė ir kt..- Kaunas: Lututė, 2006.- 328 p.

Knygoje pateikiama visapusiška profesionali informacija apie Lietuvos saugomų teritorijų sistemą, jos raidą, saugomų teritorijų kategorijas ir rūšis, apie saugomų teritorijų teikiamą naudą, pristatyta svarbiausių Lietuvos saugomų teritorijų vertybės, atskleista jų svarba Europos ir pasaulio paveldo išsaugojimui.

Knygoje skaitytojas ras išsamią informaciją apie visus mūsų šalies rezervatus, draustinius, nacionalinius ir regioninius parkus, biosferos stebėjimo poligonus.

Mstislavas Dobužinskis (1875-1957). Senoji Lietuva: katalogas.- Vilnius: Lietuvos dailės muziejus, 2007.- 87 p.

Pasaulyje visuotinai pripažinto lietuvių kilmės dailininko Mstislavo Dobužinskio sukurta Žemaitijos ir Aukštaitijos vaizdų kolekcija, per karą pateko į Jungtines Amerikos valstijas, po dailininko mirties šią kolekciją įsigijo Lietuvių fondas ir 2006 m. padovanojo Lietuvai, perduodamas ją Lietuvos dailės muziejui.

Tai Lietuva: Lietuvos spaudos fotografija 2006.- Vilnius: Lietuvos spaudos fotografų klubas, 2006.- 175 p.

Albume daugiau kaip pusantro šimto Lietuvos spaudos fotografų darbų. Sugautos akimirkos yra įvairių gyvenimo sričių metraštis ir geriausių spaudos fotografų darbų rinkinys, turintis išliekamąją vertę. Spaudos fotografija – tai sustabdyta gyvenimo akimirka, fotografui dažniausiai neturint galimybės pasirinkti nei vietos, nei laiko.

Šias knygas padovanojo buvęs mūsų gimnazijos mokinys Antanas Valionis.

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 117 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1350
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5698044
http://1rxpills.com/