Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Naujienos

Kaip nepasiklysti informacijos pasaulyje?

1685444986127 1685444393791

 

 

 

 

 

 

 

 

Gimnazijoje svečiavosi Luka Lesauskaitė – istorikė, aktyvi visuomenininkė, LRT radijo laidos apie pilietiškumą „Vardan tos“ vedėja. Moksleiviai susipažino su skaitmeninio saugumo, dezinformacijos svarba, sužinojo, kaip nepatekti į melagingų naujienų tinklą ir atskirti jas nuo tiesos. Tyrimai rodo, kad kiekvienas iš mūsų prie ekranų vidutiniškai praleidžia per gyvenimą beveik 9 metus. Europiečiai per dieną pirštu „nuskrolina“ vidutiniškai 180 metrų.

Kaip nepasiklysti informacijos srautuose, kai šiais laikais ji tampa netgi ginklu, ir kaip ja naudotis? Reikia tikrinti informacijos šaltinį, skaityti daugiau negu antraštę, išeiti iš savo informacinio „burbulo“, saugotis suklastotų vaizdų, žinoti, kad socialiniai tinklai nėra naujienų ir žinių portalai.

Taigi, informacija naudokimės protingai.

 

Informacijos centras-biblioteka      

  

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 88 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1353
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5721370
http://1rxpills.com/