Antanui Valioniui - 70

Antanas Valionis – mūsų mokyklos mokinys, Lietuvos diplomatas, politikas. Lietuvos ambasadorius Lenkijos respublikoje 1994 – 2000 m., Užsienio reikalų ministras 2000 – 2006 m., Lietuvos ambasadorius Latvijos respublikoje 2008 – 2011 m. Apdovanotas Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro kryžiumi už asmeninį indėlį plėtojant Lietuvos transatlantinius ryšius bei Lietuvos Respublikos pakvietimo į NATO proga.

Gerbiamas Antanas šiais metais rugsėjo 21 dieną atšventė savo jubiliejinį gimtadienį. Nuoširdžiai sveikiname, linkime dar ilgai bėgioti painiais politikos keliais, rūpintis mumis visais ir Lietuva.

A.Valionis vasarą buvo užsukęs į mūsų gimnaziją, domėjosi, kaip mums sekasi, kas naujo mokykloje, kurioje praleido savo jaunas dienas. Mums, bibliotekininkėms - džiugu tai, kad sulaukėme dovanų – knygų. Tokių dovanų atvežė jau ne pirmą kartą. Antanas bibliotekai yra padovanojęs daugiau kaip 120 knygų. Smagu kalbėti apie tuos, kurie nepamiršta savo mokyklos ir nuolat sugrįžta. Visiškai nesvarbu - su dovanomis, ar be jų, bet sugrįžta... Ačiū.

IMG_1939 IMG_1943 IMG_1945 IMG_1946

Bibliotekininkės