Dokumentai mokiniams ir tėvams

Direktoriaus įsakymas "Dėl ugdymo laikotarpių įvertinimų, mokinių kėlimo į aukštesnę klasę ir ugdymo programos baigimo I-III gimnazijos klasėse", 2019 m. birželio 11 d. įsakymu Nr. V-85.

Dalykų, modulių, ilgalaikių konsultacijų pasirinkimo ir keitimo, klasių ir mobilių grupių sudarymo, mokytojų pasirinkimo I-II gimnazijos klasėse tvarkos aprašas ir prašymų formos

Direktoriaus įsakymas Dėl dalykų, modulių, ilgalaikių konsultacijų pasirinkimo ir keitimo, klasių ir mobilių grupių sudarymo, mokytojų pasirinkimo I-II gimnazijos klasėse tvarkos aprašo patvirtinimo", 2019 m. gegužės  29 d.  Nr. V-73.

Pirmų gimnazijos klasių komplektavimas

Prašymų į I-mą gimnazijos klasę pagal individualius ugdymo planus formos:

Mokymo I–II gimnazijos klasėse sutartis

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus Stanislavas Bernikas

Dėl dalykų, dalykų kursų, dalykų modulių, pasirenkamųjų dalykų pasirinkimo irkeitimo, mobilių grupių, mobilių grupių (klasių) sudarymo ir mokytojų pasirinkimo III–IV gimnazijos klasėse tvarkos aprašo patvirtinimo

Direktoriaus įsakymas ,,Dėl dalykų, dalykų kursų, dalykų modulių, pasirenkamųjų dalykų pasirinkimo ir keitimo, mobilių grupių, mobilių grupių (klasių) sudarymo ir mokytojų pasirinkimo III–IV gimnazijos klasėse tvarkos aprašo patvirtinimo", 2019 m. gegužės 30 d. įsakymu Nr. V-76.

Ugdymo organizavimo sistema I-II ir III-IV gimnazijos klasėse

Prašymų dėl priėmimo mokytis III-IV gimnazijos klasėje pagal individualų ugdymo(-si) planą 2019-2020 ir 2020-2021 m. m. formos:

Numatomos studijų programos

Mokymo III–IV gimnazijos klasėse sutartis

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus Stanislavas Bernikas

Dėl tėvų-mokinių dienos organizavimo

Direktoriaus įsakymas „Dėl tėvų-mokinių dienos organizavimo“, 2019 m. balandžio  1 d.  Nr. V-41.

Dėl tėvų-mokinių dienos organizavimo

Direktoriaus įsakymas „Dėl tėvų-mokinių dienos organizavimo“, 2019 m. sausio  29 d.  Nr. V-7.

Rugsėjis 2019