Dokumentai mokiniams ir tėvams

Dėl tėvų dienos gimnazijoje organizavimo

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos socialinės-pilietinės veiklos organizavimo tvarkos aprašas, patvirtintas Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus 2024 m. sausio 15 d. įsakymu Nr.V-15.

Direktoriaus įsakymas „Dėl tėvų dienos gimnazijoje organizavimo“2022 m. laspkričio 14 d. Nr. V-221.

Direktoriaus įsakymas „Dėl Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos gimnazisto uniformos dėvėjimo taisyklių patvirtinimo“2022 m. rugpjūčio 31 d. Nr. V-169.

Nemokamas maitinimas ir parama mokinio reikmenims įsigyti – laikas teikti prašymus

Šeimos, auginančios mokyklinio amžiaus vaikus, gali teikti prašymus gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti dar iki prasidedant naujiems mokslo metams. Informacija plačiau  čia

Direktoriaus įsakymas „Dėl klasių komplektavimo 2022 metais“

Direktoriaus įsakymasDėl klasių komplektavimo 2022 metais“ ,2022 m. gegužės 27 d. Nr. V-116.