Knygų mugėje

20240223 110623

Vasario 23 dieną grupelė gimnazijos darbuotojų dalyvavo 24-oje Vilniaus knygų mugėje. Mugės dalyviai tiek Lietuvos, tiek užsienio autoriai, menininkai, žymūs žmonės. Dalyvavome knygų pristatymuose, susitikimuose su rašytojais, diskusijose, turėjome galimybę įsigyti naujausius lietuvių ir užsienio rašytojų kūrinius, gauti rašytojo autografą, pasinerti į literatūros pasaulį, pajusti žodžio galią. Knygų mugė kasmet sujungia daugybę skaitytojų, kurie turi unikalią progą mėgautis literatūra.

Šių metų knygų mugės tema –„Knygos yra gyvenimas“. Ir iš tiesų skaitydami knygas tarsi nugyvename tūkstančius gyvenimų, bet visų pirma jos padeda nugyventi savo pačių gyvenimą, padeda suvokti, kas daro mūsų gyvenimą prasmingą. Anot vieno autoriaus, „knygos gali padėti suprasti pasaulį ar save, gydyti ar sužeisti, paguosti ir išlaisvinti“.

Knygų mugė vieniems yra pramoga, kitiems - savęs pažinimas.

Mokytoja Janina Kuliešienė

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokos

Pamokos vyksta prie Kaišiadorių muziejaus parengtos kilnojamosios parodos stendų, kuriuose atsispindi gimnazijos istorijos tarpukario laikotarpis. Paroda skirta gimnazijos 100-mečiui paminėti.

IMG_9487 IMG_9494 IMG_9497 IMG_9499 IMG_9500 IMG_9513 IMG_9514 IMG_9515 IMG_9522 IMG_9527 IMG_9528 IMG_9532

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė,

fotografijos Ritos Tadarauskienės

Protmūšis „Gimnazija – mano antri namai“

Gimnazijos informacijos centre-bibliotekoje vyko protmūšis „Mokykla – mūsų antrieji namai“, skirtas mokyklos 100-mečiui. Teko įdėti daug širdies ruošiant klausimus ir iš mokyklos istorijos, ir iš dabarties, kai esame ir draugiškai gyvename. Smagu buvo sulaukti žinutės iš V. Giržado progimnazijos aštuntokų, kad ir jie nori dalyvauti mūsų protmūšyje – juk tai būsimi gimnazistai. Ir jie šauniai pasirodė! Tikimės, kad dalyviai iš visų 8 komandų, ruošdamiesi ir dalyvaudami renginyje, papildė savo žinių bagažą įdomiais faktais apie mūsų gimnaziją. Geriausiai pasirodė ir I vietą laimėjo ketvirtokių merginų komanda „IV hs1 – jėga!“. II vietą užėmė antrokės merginos iš komandos „Ąžuoliukės“, o III vietą – trečiokų komanda „Naujokai“.

Džiaugiamės moksleivių aktyvumu ir gražia bendryste.

IMG_2222 IMG_9222 IMG_9226 IMG_9227 IMG_9228 IMG_9230 IMG_9231 IMG_9233 IMG_9247 IMG_9275 IMG_9280 IMG_9282

Renginio organizatorės – gimnazijos bibliotekininkės

„Gimnazija – mano antri namai“

protmusis

Direktorės Jolitos Morkūnaitės 2023 metų veiklos ataskaita

Oldmead Elementary School 1 Skelbiame Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos  direktorės Jolitos Morkūnaitės 2023 metų veiklos ataskaitą bendruomenei.
Siūlymus dėl gimnazijos vadovo 2023 metų veiklos vertinimo galima siųsti gimnazijos tarybos pirmininkei Onai Jodonytei
 el. paštu
iki 2024 m. sausio 29 d.