Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Fondai

Retos knygos gimnazijos bibliotekoje

Gimnazijos bibliotekoje gausu įvairių knygų. Bibliotekininkes domina retos, mažu tiražu išleistos knygos. Džiaugiamės, kad savo lentynose turime rekordiškai mažo formato knygą, žinome, kuri knyga yra pati sunkiausia, brangiausia, seniausia mūsų bibliotekoje. Susipažinkite su knygomis iš mūsų bibliotekos lentynų, kurios yra išleistos Jungtinės Amerikos Valstijose.

 

Yla S. M.K. Čiurlionis kūrėjas ir žmogus.- Chicago, 1984.

 

Šios apybraižos autorius Stasys Yla, kunigas ir poetas, sako labiausiai norėjęs duoti skaitytojui pajusti Čiurlionį ne tik kūrėją, bet ir žmogų. Žmogų veržlų, stebinantį savo asmenybės integralumu, pakiliu žvilgsniu į gamtą, žmogų ir visatą, kūrėją, dažnai kankinamą viską paralyžuojančia depresija ar gyvenantį intensyvų kūrybinį polėkį.

Šią knygą išleido Amerikos lietuvių bibliotekos leidykla.

 

A. Baranauskas Anykščių šilelis.- New York, 1961.

 

Knyga skirta tautiečiams gyvenantiems toli nuo Lietuvos. Tikimasi, kad ji iš naujo sukels prisiminimus apie nuostabiai gražius Lietuvos miškus, upes, slėnius ir apie tuos geruosius artojus, taip tampriai suaugusius su ta aplinka. Leidėjas džiaugiasi ir tikisi, kad jaunoji karta, gimusi ir užaugusi toli, toli nuo Šventosios krantų, pamils šį leidinį ir pajaus nors žiupsnelį meilės gimtajam Tėvų kraštui. Gal net išdrįs pasididžiuoti prieš kitus esą verti lietuvių palikuonys.

Ši knyga išleista Niujorko leidyklos „Romuva“, spaustuvėje „Orion“ 1961 m. birželio 5 d., kaina 5,00 doleriai, dailininkas Pranas Lapė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 241 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1236
Straipsniai
1144
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
11312407
http://1rxpills.com/