DIENA BE KUPRINĖS

ersmusGegužės 25 dieną pirmą kartą mūsų gimnazijoje buvo suorganizuota „Diena be kuprinės“. Šios dienos tikslas - panaudoti IKT, planšetinius kompiuterius bendradarbiavimui, personalizavimui ir aktyviam mokymuisi vienos dienos II fg klasės pamokose. Šią dieną 28 II fg klasės mokiniai į mokyklą nesinešė jokių vadovėlių, rašiklių ir sąsiuvinių. Pamokos vyko gimnazijos informaciniame centre-bibliotekoje, kur gimnazistai naudojo planšetinius kompiuterius Samsung“. Idėjos pamokoms, programėlės, metodai yra parsivežti iš tarptautinių mokytojų kursų ir įgyvendinti pagal gimnazijoje vykdomo Erasmus+ KA1 projektą Kūrybiškumo ir inovatyvumo ugdymas gimnazijos veikloje

Informacinių technologijų mokytoja, renginio koordinatorė Ingrida Kupčiūnienė

Skaityti daugiau: DIENA BE KUPRINĖS

Kvietimas į konferenciją

ersmusBalandžio 29 d., penktadienį, 11.30 val. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje įvyks respublikinė konferencija Kūrybiškumo ir inovatyvumo ugdymas naudojant skaitmenines technologijas“. Renginyje bus pasidalinta gerąja patirtimi apie skaitmeninių technologijų inovacijų taikymą edukaciniame procese, aptariami „Erasmus+“ KA1 programos mobilumo projekto „Kūrybiškumo ir inovatyvumo ugdymas gimnazijos veikloje“ rezultatai.

Priedai: Kvietimas, programa ir

informacija dalyviams  (žemėlapis su artimiausiomis aikštelėmis automobiliui).

Organizatoriai

Paskutinė Erasmus+KA1 projekto veikla - kursai Kipre

20151128 114921IMG 8477ersmusLapkričio 23-28 dienomis įvyko paskutinis planuotas Erasmus+ KA1 projekto „Kūrybiškumo ir inovatyvumo ugdymas gimnazijos veikloje“ mobilumas – mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursai Kipre, „Emphasys Centre“ mokymo centre. Kursuose dalyvavo matematikos mokytoja Roma Greičiutė, geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė bei matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vilma Dzimidavičienė. Pagrindinis kursų „IKT priemonės pedagogams“ („Technology tools for Educators“) tikslas buvo supažindinti mokytojus su naujausiomis IKT mokymo technologijomis, ištirti geriausią technologijų panaudojimo klasėje praktiką ir aptarti būdus, kaip gerinti mokinių pasiekimus naudojant įvairias mokymo aplinkas, pritaikyti patogiausią klasės valdymo būdą, organizuoti darbą bei mokinius sudominti pamokoje naudojant technologijas.

Pagrindinis kursų lektorius Nicolas Moudouros, IKT ekspertas, supažindino su mokymo aplinkomis Edmodo, ClassDojo, BlendSpace, Google classroom. Išmokome, kaip savo darbe pritaikyti Dropbox, EdPuzzle ir skaičiuoklę MS- Excel vertinant mokinius. Kūrėme dalyko tinklalapius, kuriuos papildę savo metodine ir mokomąja medžiaga turėsime puikias dalykų mokymo aplinkas.

Kursuose ne tik patobulinome informacinių technologijų naudojimo kompetencijas, bet ir bendrąsias kompetencijas, ypač  bendravimą užsienio kalba, nes kursų dalyviai buvo ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Graikijos, Rumunijos. Turėjome pristatyti savo šalį ir mokyklą, pamatėme kitą šalį ir susipažinome su jos istorija ir papročiais, lankėmės netoli Nikosijos esančiame Apaštalo Marko licėjuje. Darbo savaitė prabėgo labai greitai – grįžome kupinos naujų idėjų ir minčių. Kursuose įgytos žinios ir gebėjimai padės įdomiau organizuoti ugdymo turinį ir išplės mokymosi galimybes. Šis projektas finansuojamas, remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.”

Informacinių technologijų mokytoja Vilma Dzimidavičienė

Mokytojų - Erasmus + projekto dalyvių - kursai Ispanijoje

ersmusLapkričio 1-7 dienomis, įgyvendindama programos „Erasmus+“ pirmojo pagrindinio veiksmo (KA1) – Mokyklinio ugdymo darbuotojų mobilumo projektą „Kūrybiškumo ir inovatyvumo ugdymas gimnazijos veikloje“, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos pedagogų komanda: anglų kalbos mokytoja Vilma Kanclerienė, matematikos mokytoja Danutė Čiurinskienė ir informacinių technologijų mokytoja Ingrida Kupčiūnienė, vyko į Ispaniją dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Bakstelk-Brauk-Sugžnypk – bendra IPad/Android“ (angl.kl. Tap-Swipe-Pinch – General iPad/Android).IMG 4701 1 Į kvalifikacijos tobulinimo kursus Barselonoje susirinko 31 pedagogas iš 7 šalių: Suomijos, Norvegijos, Rumunijos, Graikijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos.
  Visa mokymų savaitė buvo ne tik intensyvi, bet turininga, naudinga. Mokymus vedė „Erasmus+“ programos kursų organizatorė ir lektorė - Viljenka Savli iš Slovėnijos. Ji turi didžiulę e-mokymosi medžiagos kūrimo, tarptautinių bendradarbiavimo projektų ir mokytojų mokymų patirtį. Kartu dirbo ir Europoje žinomas lektorius Peter Rafferty iš Liverpulio (Didžioji Britanija). Jo pradinė mokykla „Green Park“ labai svarbi, nes padarė daug darbo vietos, šalies ir tarptautiniu mastu, kad  mokyklos naudotųsi dienoraščių platforma.

Skaityti daugiau: Mokytojų - Erasmus + projekto dalyvių - kursai Ispanijoje

Sausis 2019