Mokinių prezidentūra

Paskutinis gimnazijos mokinių prezidentūros šių mokslo metų susitikimas

received 1527385050700682

Gimnazijos mokinių prezidentūra dalyvavo edukacinėje šakočio kepimo programoje Žaslių kultūros centre. Amatininkė Onutė Raudeliūnienė papasakojo apie šakočio kepimo tradicijas Lietuvoje ir jos šeimoje, visi prezidentūros nariai patys išbandė šį amatą - pylė tešlą ant specialaus kepimo įrenginio, kepė šakotį. Gerdami mėtų arbatą ir valgydami šviežią šakoti gimnazistai aptarė šių metų darbus, planavo kitus metus.

„Metų savivalda“

scan0002Birželio 18 dieną Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos Kaišiadorių mokinių savivaldų informavimo centro organizuoto konkurso „Metų savivalda“ apdovanojimai. Konkurse taškais buvo vertinamas dalyvavimas LMS renginiuose, renginių organizavimas gimnazijoje, dokumentacijos tvarkymas, veiklų planavimas.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokinių prezidentūra už savo veiklą gimnazijoje ir LMS Kaišiadorių mokinių savivaldų informavimo centre buvo įvertinta antrąja vieta. Džiaugiamės.

Referendumas

received 1635103543205110received 1635137866535011Gegužės 31 dieną, ketvirtadienį, vyks referendumas dėl gimnazisto uniformos dėvėjimo tvarkos pakeitimo. Klasių seniūnai ir prezidentūros nariai ateis į klases paklausti gimnazistų nuomonės.

Įsipareigojame nepriekaištingai laikytis gimnazisto uniformos dėvėjimo taisyklių ir nuo rugsėjo 1 dienos gimnazisto uniformine dalimi vietoj megztinio norime įteisinti kaip uniformos dalį džemperį (pilkos spalvos su gobtuvu ir kišenėmis, su ant krūtinės išsiuvinėtu užrašu „KABG”. Kaina – 23 eurai). Džemperį apžiūrėti galima informacijos centre bibliotekoje.

Nacionalinis jaunimo forumas DAROM

Vilniuje, Lietuvos vyriausybės rūmuose, vyko nacionalinis „Darom“ jaunimo forumas. Gimnazijos mokinių prezidentūros nariai ir savanoriai nusprendė jame dalyvauti. Girdėjome daug įdomios informacijos apie ekologiją, gamtos tausojimą, žiedinę ekonomiką, kurios tikslas – perdirbti antrines žaliavas ir pakuotes, sukompostuoti maistą ir žaliąsias atliekas.

Balandžio mėnesį tradiciškai dalyvausime akcijoje „Darom“. O Estijos jaunimas kviečia kuo daugiau šalių prisijungti prie jų organizuojamos „WORLD CLEANUP DAY“ rugsėjo 15 dieną. Laukia daug darbų. Tikimės, kad tai padės ne tik pagražinti Lietuvą, saugoti gamtą, bet ir užsiimti  socialine veikla, kuri yra privaloma I ir II klasių gimnazistams.

20180308 101941

Laiko kapsulė

20180219 165808scan0004Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuvos moksleivių sąjunga ateities kartoms dovanoja dovaną – „Laiko kapsulę". Joje šimtą metų bus saugomos įvairių mokyklų nuotraukos ir gimnazistų palinkėjimai. „Laiko kapsulė" keliaus penkis mėnesius per Lietuvą ir aplankys net 34 Lietuvos miestus. Vasario 19 dieną ji buvo mūsų mieste, Kaišiadoryse. Birželio 1-ją, Vaikų gynimo dieną, Laiko kapsulė atkeliaus į Vilnių ir bus perduota saugoti Valstybės pažinimo muziejui. Prie šios įdomios iniciatyvos prisideda ir mūsų gimnazijos mokinių prezidentūra bei visa gimnazija. Dar kartą sveikiname visus su Vasario 16-ąja ir siunčiame savo linkėjimus į ateitį ir dabartį...

scan0003