Mokinių prezidentūra

Nacionalinis jaunimo forumas DAROM

Vilniuje, Lietuvos vyriausybės rūmuose, vyko nacionalinis „Darom“ jaunimo forumas. Gimnazijos mokinių prezidentūros nariai ir savanoriai nusprendė jame dalyvauti. Girdėjome daug įdomios informacijos apie ekologiją, gamtos tausojimą, žiedinę ekonomiką, kurios tikslas – perdirbti antrines žaliavas ir pakuotes, sukompostuoti maistą ir žaliąsias atliekas.

Balandžio mėnesį tradiciškai dalyvausime akcijoje „Darom“. O Estijos jaunimas kviečia kuo daugiau šalių prisijungti prie jų organizuojamos „WORLD CLEANUP DAY“ rugsėjo 15 dieną. Laukia daug darbų. Tikimės, kad tai padės ne tik pagražinti Lietuvą, saugoti gamtą, bet ir užsiimti  socialine veikla, kuri yra privaloma I ir II klasių gimnazistams.

20180308 101941

Laiko kapsulė

20180219 165808scan0004Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuvos moksleivių sąjunga ateities kartoms dovanoja dovaną – „Laiko kapsulę". Joje šimtą metų bus saugomos įvairių mokyklų nuotraukos ir gimnazistų palinkėjimai. „Laiko kapsulė" keliaus penkis mėnesius per Lietuvą ir aplankys net 34 Lietuvos miestus. Vasario 19 dieną ji buvo mūsų mieste, Kaišiadoryse. Birželio 1-ją, Vaikų gynimo dieną, Laiko kapsulė atkeliaus į Vilnių ir bus perduota saugoti Valstybės pažinimo muziejui. Prie šios įdomios iniciatyvos prisideda ir mūsų gimnazijos mokinių prezidentūra bei visa gimnazija. Dar kartą sveikiname visus su Vasario 16-ąja ir siunčiame savo linkėjimus į ateitį ir dabartį...

scan0003

GERUMO SAVAITĖ ĮVYKO IR PAVYKO

23Tradicinė Gerumo savaitė, kasmet prieš Kalėdas organizuojama gimnazijos mokinių prezidentūros, baigėsi. Dabar tikrai galime džiaugtis, kad mūsų gimnazija – stipri bendruomenė. Gimnazistai, jų tėveliai, mokytojai, buvę mokiniai, Kaišiadorių savivaldybės darbuotojai paaukojo 500 eurų gimnazijoje besimokantiems gimnazistams iš socialiai remtinų šeimų. Padėjome gimnazistams - jų Kūčių stalas buvo  šventiškenis.

SALDAINIŲ dieną gimnazijos mokinių prezidentūros nariai į kiekvieną klasę nešė saldainius su kalėdiniais linkėjimais mainais į auką. Iš pirmokų dosniausi buvo I f klasės mokiniai, iš antrokų – II hs, trečiokų – III hs, ketvirtokų – IV bm-ft klasės  (suaukota 127 eurai).

PYRAGŲ diena nustebino visus pyragų gausa ir nuostabiais skoniais. Nors prašėme kiekvienos klasės iškepti po vieną pyragą, šaunioji II f iškepė net tris, Ifg ir IIhs – po du pyragus. Taip pat dėkojame ir Ia, If, Ifg, Ihs, II fg, III bm, IV bm-ft1, IV bm-ft2, IV hs2 klasėms už kepinius ir mokytojai Jūratei Montrimienei už pyragą ir pagalbą. Skanėstais buvo prekiaujama gimnazijos oranžiniame fojė per pertraukas. Vaišinome pyragais Kaišiadorių rajono savivaldybės darbuotojus. Nedrąsiai, bet nuoširdžiai vaišinosi savivaldybės darbuotojai, aukojo pinigėlius, dėkojame jiems (suaukota 240 eurų).

Trečiadienis – AUKCIONO diena. Per ilgąją pertrauką ir 5–ąją pamoką oranžiniame koridoriuje aukciono vedėjas verslininkas, buvęs gimnazijos mokinys Kęstas Moroza šmaikščiai aukcione pardavinėjo įvairius daiktus, kuriuos aukcionui padovanojo gimnazijos bendruomenė. Aukciono labdaringoji nuotaika buvo užvaldžiusi daugelį gimnazijos mokinių, mokytojų ir net direktorių (suaukota 132 eurai).

Tą pačią dieną aplankėme Kaišiadorių slaugos ligoninės senjorus, palinkėjome jiems sveikatos, padovanojome saldainių.

Ketvirtadienį su socialine pedagoge Giedre Raišuotiene sprendėme, kam reikėtų skirti pinigėlius. Klausėme klasių vadovų ir kuratorių nuomonės. 24 gimnazistai penktadienį gavo kalėdines dovanėles.

Sukurti  Kalėdų stebuklą pavyko!

TURTINGAS NE TAS, KURIS DAUG TURI, O TAS, KURIS TURI KUO DALINTIS!

Belaukiant Kalėdų

GRUODŽIO 18-21 DIENOMIS

GERUMO SAVAITĖ!

Kalėdos – stebuklų ir norų išsipildymo metas.

Kai kurių bendramokslių mokinių tėveliams nepavyks pradžiuginti savo vaikų dovanomis.

Padarykime tai mes VISI!

Pirmadienis – SALDAINIŲ diena. Į kiekvieną klasę atkeliaus mokiniai ir siūlys saldainius su kalėdiniais linkėjimais mainais į Jūsų auką. Aukojama tiek, kiek Jūs patys norite, galite.

Antradienis – PYRAGŲ diena. Kiekvienos klasės kepiniais bus prekiaujama gimnazijos oranžiniame fojė per pertraukas. Visi galėsime pirkti ir ragauti pyragus. Vaišinsime Kaišiadorių rajono savivaldybės darbuotojus pyragais. Jie taip pat galės prisidėti prie mūsų akcijos. Visi surinkti pinigai keliaus į bendrą labdaros fondą.

Trečiadienis – AUKCIONO diena. Per ilgąją pertrauką ir 5–ąją pamoką (registracija vietoje renginio metu) oranžiniame koridoriuje aukciono vedėjas verslininkas Kęstas Moroza pardavinės įvairius daiktus, kuriuos padovanos gimnazijos bendruomenė aukcionui. Visi galėsime paremti gimnazijos mokinių Prezidentūros iniciatyvą.

Aplankysime Kaišiadorių slaugos ligoninės senjorus.

Ketvirtadienis – antroji AUKCIONO diena, kurią ves gimnazistai.

Penktadienis – kalėdinės labdaros dalijimas.

Kviečiame visus kartu kurti Kalėdų stebuklą!

Kaledos-1

Gimnazijos mokinių prezidentūra Valdovų rūmuose

20171212 150602Gruodžio 12 dieną gimnazijos mokinių prezidentūra išvyko į Vilnių. Nusprendėme aplankyti Valdovų rūmus ir tikrai nepasigailėjome – gavome unikalią progą pamatyti ir pajusti, kaip gyveno Lietuvos aukštuomenė prieš kelis šimtus metų. Pamatėme išlikusias originalias rūmų sienas, sostų menę ir netgi Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio karūną.

Nepraleidome ir progos pamatyti šventišką Vilnių – aplankėme eglę, kuri yra išrinkta gražiausia Europoje, pasivaikščiojome po pasipuošusį Gedimino prospektą ir tikrai pajutome šventinę nuotaiką.

Išvykoje visi suartėjome, pailsėjome ir esame toliau pasiruošę atkakliai dirbti visus metus.

Gimnazijos mokinių prezidento pavaduotoja Gustė Sabanskytė, III bm

Gegužė 2018