Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
ezenklas
Designed by:

Mokinių prezidentūra

GERUMO SAVAITĖ ĮVYKO IR PAVYKO

23Tradicinė Gerumo savaitė, kasmet prieš Kalėdas organizuojama gimnazijos mokinių prezidentūros, baigėsi. Dabar tikrai galime džiaugtis, kad mūsų gimnazija – stipri bendruomenė. Gimnazistai, jų tėveliai, mokytojai, buvę mokiniai, Kaišiadorių savivaldybės darbuotojai paaukojo 500 eurų gimnazijoje besimokantiems gimnazistams iš socialiai remtinų šeimų. Padėjome gimnazistams - jų Kūčių stalas buvo  šventiškenis.

SALDAINIŲ dieną gimnazijos mokinių prezidentūros nariai į kiekvieną klasę nešė saldainius su kalėdiniais linkėjimais mainais į auką. Iš pirmokų dosniausi buvo I f klasės mokiniai, iš antrokų – II hs, trečiokų – III hs, ketvirtokų – IV bm-ft klasės  (suaukota 127 eurai).

PYRAGŲ diena nustebino visus pyragų gausa ir nuostabiais skoniais. Nors prašėme kiekvienos klasės iškepti po vieną pyragą, šaunioji II f iškepė net tris, Ifg ir IIhs – po du pyragus. Taip pat dėkojame ir Ia, If, Ifg, Ihs, II fg, III bm, IV bm-ft1, IV bm-ft2, IV hs2 klasėms už kepinius ir mokytojai Jūratei Montrimienei už pyragą ir pagalbą. Skanėstais buvo prekiaujama gimnazijos oranžiniame fojė per pertraukas. Vaišinome pyragais Kaišiadorių rajono savivaldybės darbuotojus. Nedrąsiai, bet nuoširdžiai vaišinosi savivaldybės darbuotojai, aukojo pinigėlius, dėkojame jiems (suaukota 240 eurų).

Trečiadienis – AUKCIONO diena. Per ilgąją pertrauką ir 5–ąją pamoką oranžiniame koridoriuje aukciono vedėjas verslininkas, buvęs gimnazijos mokinys Kęstas Moroza šmaikščiai aukcione pardavinėjo įvairius daiktus, kuriuos aukcionui padovanojo gimnazijos bendruomenė. Aukciono labdaringoji nuotaika buvo užvaldžiusi daugelį gimnazijos mokinių, mokytojų ir net direktorių (suaukota 132 eurai).

Tą pačią dieną aplankėme Kaišiadorių slaugos ligoninės senjorus, palinkėjome jiems sveikatos, padovanojome saldainių.

Ketvirtadienį su socialine pedagoge Giedre Raišuotiene sprendėme, kam reikėtų skirti pinigėlius. Klausėme klasių vadovų ir kuratorių nuomonės. 24 gimnazistai penktadienį gavo kalėdines dovanėles.

Sukurti  Kalėdų stebuklą pavyko!

TURTINGAS NE TAS, KURIS DAUG TURI, O TAS, KURIS TURI KUO DALINTIS!

 

 

Gimnazijos mokinių prezidentūra

Belaukiant Kalėdų

GRUODŽIO 18-21 DIENOMIS

GERUMO SAVAITĖ!

Kalėdos – stebuklų ir norų išsipildymo metas.

Kai kurių bendramokslių mokinių tėveliams nepavyks pradžiuginti savo vaikų dovanomis.

Padarykime tai mes VISI!

Pirmadienis – SALDAINIŲ diena. Į kiekvieną klasę atkeliaus mokiniai ir siūlys saldainius su kalėdiniais linkėjimais mainais į Jūsų auką. Aukojama tiek, kiek Jūs patys norite, galite.

Antradienis – PYRAGŲ diena. Kiekvienos klasės kepiniais bus prekiaujama gimnazijos oranžiniame fojė per pertraukas. Visi galėsime pirkti ir ragauti pyragus. Vaišinsime Kaišiadorių rajono savivaldybės darbuotojus pyragais. Jie taip pat galės prisidėti prie mūsų akcijos. Visi surinkti pinigai keliaus į bendrą labdaros fondą.

Trečiadienis – AUKCIONO diena. Per ilgąją pertrauką ir 5–ąją pamoką (registracija vietoje renginio metu) oranžiniame koridoriuje aukciono vedėjas verslininkas Kęstas Moroza pardavinės įvairius daiktus, kuriuos padovanos gimnazijos bendruomenė aukcionui. Visi galėsime paremti gimnazijos mokinių Prezidentūros iniciatyvą.

Aplankysime Kaišiadorių slaugos ligoninės senjorus.

Ketvirtadienis – antroji AUKCIONO diena, kurią ves gimnazistai.

Penktadienis – kalėdinės labdaros dalijimas.

Kviečiame visus kartu kurti Kalėdų stebuklą!

Kaledos-1

Gimnazijos mokinių prezidentūra Valdovų rūmuose

20171212 150602Gruodžio 12 dieną gimnazijos mokinių prezidentūra išvyko į Vilnių. Nusprendėme aplankyti Valdovų rūmus ir tikrai nepasigailėjome – gavome unikalią progą pamatyti ir pajusti, kaip gyveno Lietuvos aukštuomenė prieš kelis šimtus metų. Pamatėme išlikusias originalias rūmų sienas, sostų menę ir netgi Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio karūną.

Nepraleidome ir progos pamatyti šventišką Vilnių – aplankėme eglę, kuri yra išrinkta gražiausia Europoje, pasivaikščiojome po pasipuošusį Gedimino prospektą ir tikrai pajutome šventinę nuotaiką.

Išvykoje visi suartėjome, pailsėjome ir esame toliau pasiruošę atkakliai dirbti visus metus.

 

Gimnazijos mokinių prezidento pavaduotoja Gustė Sabanskytė, III bm

GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTO INAUGURACIJA

Gimnazijoje mokinių savivalda gyvuoja jau ne pirmus metus. Po gimnazijos mokinių prezidento rinkimų vyksta naujojo prezidento inauguracija. Tai ne tik skambus pavadinimas, tai pareigų, darbų, perdavimas naujam prezidentui, tai gimnazijos mokinių prezidento priesaika jį išrinkusiems gimnazistams atstovauti jų interesams, garsinti gimnazijos vardą.

Ketvirtoką Martyną Vasiliauską pakeitė trečiokas Justinas Marcinkevičius.  Naujasis prezidentas Justinas perskaitė iškilmingą gimnazijos mokinių prezidento priesaiką, patvirtino ją savo parašu. Ant prezidento priesaikos pasirašė ir gimnazijos direktorius Stanislavas Bernikas. Priesaika bus saugojama gimnazijos muziejuje.

Šventę vedė Nikoleta Koklevičiūtė ir Ugnė Petrauskaitė. Martynas Vasiliauskas papasakojo, kaip jam sekėsi atlikti šias garbingas pareigas, komandos pagalbos svarbą, perdavė simbolinę gimnazijos vėliavėlę naujajam prezidentui. Pasitikėti savimi, nebijoti būti kritikuojamam linkėjo Justinui gimnazijos direktorius Stanislavas Bernikas. Prezidentūros kuratorė Rita Marozienė dėkojo metus laiko dirbusiems prezidentūroje gimnazistams, visai naujai išrinktai prezidentūrai linkėjo nepamiršti gimnazijos tradicijų ir įgyvendinti savo planus garsinant gimnaziją. Šventėje šoko gimnazistės iš šokių grupės „Diva“.

 

inauguracija 012 inauguracija 020 inauguracija 021 inauguracija 025

 

Gimnazijos mokinių prezidentūra

JUSTINAS MARCINKEVIČIUS - NAUJAS KAIŠIADORIŲ ALGIRDO BRAZAUSKO GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTAS

Spalis – gimnazijos mokinių prezidento rinkimų laikas. Prasideda jis spalio pradžioje, o gal ir dar anksčiau, kai pradedami siūlyti kandidatai į gimnazijos mokinių prezidentus. Šiemet jų buvo du: II f gimnazijos klasės mokinė Liucija Mazaliauskaitė ir III bm klasės gimnazistas Justinas Marcinkevičius.

Rinkimų kampanija prasidėjo antradienį nuo debatų aktų salėje, kur susirinko tikrai daug gimnazistų paklausyti, ką kalbės pretendentai - kariškai drąsus Justinas ir šiek tiek išsigandusi Liucija.

Prezidentų interviu gimnazijos radijui ruošė „Devintosios bangos“ žurnalistai.

Penktadienį įvyko rinkimai. Juose dalyvavo 223 mokiniai, t.y. 55 procentai gimnazijos mokinių. Aktyviausi buvo ketvirtokai ir trečiokai, mažiau drąsūs buvo antrokai ir pirmokai.

Už Justiną Marcinkevičių balsavo 144 gimnazistai. Už Liuciją Mazaliauskaitę balsavo 70 gimnazistų. 9 balsavimo biuleteniai buvo sugadinti.

 

1 2 3 4

 

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokinių prezidentūra

RENGINIŲ KALENDORIUS

Sausis 2018
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 343 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
940
Straipsniai
895
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5475612
http://1rxpills.com/