Mokinių prezidentūra

MOKYTOJŲ DIENA gimnazijoje

Šventinis koncertas prasidėjo gimnazistų ketvirtokų Augusto ir Gustės skaitomomis eilėmis:

Kur tu, brangus vaikystės mano slenkstis,

Medinis suolas, paprastas, grubus –

O leisk tau, Mokytojau, nusilenkti

Už tai, kad šiandien aš esu žmogus.

Toliau nuostabias dainas atliko trečiokė Miglė Šriupšaitė ir antrokas Adomas Kuznecovas, skambėjo I fg klasės merginų daina su ukulėlių pritarimu. Savo kūrybos dainą atliko Teresė Bernatonytė iš IV bm. 2017 metų gimnazijos mokinių prezidentūros projekto akcijai DAROM sukurtas filmas priminė apie gimnazijos kasdienybę.

Žinome, kad mūsų gimnazijos mokytojai kūrybingi, darbštūs, ouikūs savo dalyko žinovai. Gimnazijos mokinių prezidentūra, pasiklaususi gimnazistų nuomonės, nusprendė apdovanoti kai kuriuos mokytojus už tam tikrus išskirtinius jų bruožus.

Taigi, nominacijos: Sandra Kavaliauskienė – mokytoja šypsenėlė, Roma Greičiūtė – mokytoja spąstas, Dovilė Kuznecovienė – mokytoja širdelė, Česlovas Kriščiūnas – mokytojas folkloras, Rimvydas Dekas – mokytojas filosofas, Rita Marozienė – mokytoja patarėja, Rolandas Morkūnas – mokytojas prie „chebros“, Stanisalavas Bernikas – mokytojas direktorius.

Šventės pabaigoje klausėme gimnazijos direktoriaus įspūdžių iš kelionės po Estijos ir Suomijos ugdymo įstaigas.

IMG_6348 500x333 IMG_6355 500x333 IMG_6361 500x333 IMG_6366 500x333

Sveikiname!

PicsArt 10-04-09.27.32

Kornelijos Stanislauskaitės fotografija, IV bm

Gimnazisto priesaikos šventė

IMG 6292 300x200IMG 6301 300x200Rugsėjo 28 dieną vyko Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos Gimnazisto priesaikos šventė. Tai iškilmės, kuomet pirmokai tampa tikrais gimnazistais - priima priesaiką gimnazijos fojė prie prezidento Algirdo Brazausko bareljefo. Renginys yra tapęs tradicija. Gimnazijos mokinių prezidentūros nariai Aušrinė ir Augustas paskelbė šventės pradžią, kalbų ir pagalbos mokiniui skyrių vedėja Loreta Meilutienė padėjo pirmokams perskaityti priesaikos žodžius. Tikimės, kad sveikinimų kalbos ir priesaikos atgarsiai lydės pirmokus dar ilgai. Oficialioji dalis baigėsi su paskutiniais gimnazijos himno akordais ir vedėjai visų pirmokų ir jų auklėtojų jau laukė aktų salėje. Tada atėjo laikas pasirodyti patiems gimnazistams. Aktų salėje skambėjo dainos ir muzika – atrodo, kad šiais metais pirmokai yra tikrai talentingi! Šventei besibaigiant, gražius sveikinimo žodžius tarė pirmokų auklėtojos Andromeda Ostašenkovienė, Sandra Kavaliauskienė ir Janina Kulešienė. Jos labai džiaugėsi savo auklėtiniais ir nepagailėjo palinkėjimų. Nuoširdžiai tikimės, jog jie išsipildys!

Gimnazijos mokinių prezidentūros narė Kornelija Stanislauskaitė, IV bm

Paskutinis gimnazijos mokinių prezidentūros šių mokslo metų susitikimas

received 1527385050700682

Gimnazijos mokinių prezidentūra dalyvavo edukacinėje šakočio kepimo programoje Žaslių kultūros centre. Amatininkė Onutė Raudeliūnienė papasakojo apie šakočio kepimo tradicijas Lietuvoje ir jos šeimoje, visi prezidentūros nariai patys išbandė šį amatą - pylė tešlą ant specialaus kepimo įrenginio, kepė šakotį. Gerdami mėtų arbatą ir valgydami šviežią šakoti gimnazistai aptarė šių metų darbus, planavo kitus metus.

„Metų savivalda“

scan0002Birželio 18 dieną Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos Kaišiadorių mokinių savivaldų informavimo centro organizuoto konkurso „Metų savivalda“ apdovanojimai. Konkurse taškais buvo vertinamas dalyvavimas LMS renginiuose, renginių organizavimas gimnazijoje, dokumentacijos tvarkymas, veiklų planavimas.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokinių prezidentūra už savo veiklą gimnazijoje ir LMS Kaišiadorių mokinių savivaldų informavimo centre buvo įvertinta antrąja vieta. Džiaugiamės.

Lapkritis 2018