Olimpiados
- Paskelbta: trečiadienis, 08 vasario 2012
Rajoninis etapas
Rusų kalbos olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai |
|
III vieta - Greta Tomkutė, mokytoja Rita Marozienė |
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai |
|
9 klasė I vieta - Guoda Tamulevičiūtė, mokytoja Jovita Gružauskienė II vieta - Indrė Janulytė, mokytoja Jovita Gružauskienė III vieta - Ingrida Veličkaitė, mokytoja Živilė Kursevičienė 10 klasė I vieta - Austėja Žiūraitė, mokytoja Jovita Gružauskienė 11 klasė I vieta - Greta Morkūnaitė, mokytoja Aušra Grigonienė III vieta - Eglė Dabkevičiūtė, mokytoja Jūratė Lakštauskienė 12 klasė I vieta - Vaida Venskutonytė, mokytoja Aldona Girėnienė II vieta - Ieva Rauluševičiūtė, mokytoja Liucija Vinevičienė |
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Anglų kalbos olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai |
I vieta -Laurynas Žičius, mokytoja Dainora Melinskienė II vieta -Vita Tomkutė, mokytoja Vilma Kanclerienė III vieta -Agnė Sidaraitė, mokytoja Vilma Kanclerienė |
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Vokiečių kalbos olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai |
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Lietuvos mokinių dailės olimpiada
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Informatikos olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai | |
I vieta - Kostas Gliožeris, mokytoja Skaidrė Kriugždienė II vieta - Matas Jasonas, mokytoja Skaidrė Kriugždienė III vieta - Karolis Kačiulis, mokytoja Skaidrė Kriugždienė |
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Biologijos olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai |
9 klasė I vieta - Julius Kavaliauskas II vieta - Indrė Janulytė III vieta - Simona Taraškevičiūtė Mokytojas Stanislavas Bernikas 10 klasė I vieta - Austėja Žiūraitė II vieta - Laurynas Rudis III vieta - Paulius Gleščinskas Mokytoja Virginija Aleksiūnienė 11 klasė I vieta - Vita Tomkutė II vieta - Agnė Sidaraitė III vieta - Greta Gofmanaitė Mokytoja Virginija Aleksiūnienė 12 klasė I vieta - Ieva Rauluševičiūtė II vieta - Ernesta Baguckaitė Mokytoja Virginija Aleksiūnienė |
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Chemijos olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai |
I vieta -Julius Kavaliauska II vieta - Indrė Janulytė III vieta - Simona Taraškevičiūtė Mokytojas Vytautas Kavaliauskas 10 klasė: I vieta - Austėja Žiūraitė II vieta - Paulius Gleščinskas III vieta - Laurynas Rudis Mokytoja Laima Sabaliauskienė 11 klasė: I vieta -Miglė Čiurinskaitė II vieta - Vita Tomkutė III vieta - Darius Musteika Mokytoja Laima Sabaliauskienė 12 klasė: I vieta - Ieva Rauluševičiūtė II vieta - Linas Kudrevičius Mokytojas Vytautas Kavaliauskas |
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Fizikos olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai |
9 klasė II vieta - Rūta Račkaitytė III vieta - Julius Kavaliauskas Mokytoja Angelija Adomkevičienė 10 klasė I vieta - Paulius Gleščinskas II vieta - Gabrielė Taparauskaitė III vieta - Ignas Jankauskas Mokytoja Gražina Kairevičienė 11 klasė I vieta - Linas Krutkevičius II vieta - Kęstas Vaitkevičius III vieta - Andrius Petkevičius Mokytoja Angelija Adomkevičienė 12 klasė I vieta - Ieva Rauluševičiūtė II vieta - Eligijus Lipskis III vieta - Kostas Gliožeris ir Ernestas Trišinas Mokytoja Gražina Kairevičienė
|
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Matematikos olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai |
9 klasė I vieta - Karolis Barauskas II vieta - Simona Taraškevičiūtė III vieta - Gabrielė Tamošiūnaitė Mokytoja Danutė Čiurinskienė 10 klasė II vieta -Ignas Jankauskas ir Gabrielė Taparauskaitė III vieta -Austėja - Emilija Žiūraitė Mokytojas Vytautas Silvanavičius 11 klasė I vieta- Vita Tomkutė, mokytoja Roma Greičiutė II vieta - Miglė Čiurinskaitė, mokytoja Roma Greičiutė 12 klasė I vieta - Rusnė Balnytė, mokytoja Roma Greičiutė II vieta - Ernestas Trišinas, mokytoja Janina Bagdonienė III vieta - Ieva Rauluševičiūtė ir Matas Jasonas, mokytojos Adelė Celiešiūtė ir Janina Bagdonienė |
2011-2012 m.m.
Rajoninis etapas
Istorijos olimpiada
Nugalėtojai ir jų mokytojai |
III vieta - Deimantė Milerytė, mokytojas Rimvydas Dekas |