Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

VDU diena gimnazijoje

Pamokas įvairiose gimnazistų klasėse vedė Doc. Dr. Sigita Pečiulytė, Doc. dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė, Prof. dr. Egdūnas Račius, Doc.dr. Jūratė Žaltauskaitė, Dr. Audrius Šimkus, Dr. Bronė Gudaitytė. Dalis gimnazistų spėjo paklausyti Miglės ir Loretos, dirbančių VDU studijų informacijos centre, pristatymo. Gimnazistai mielai tikrinosi anglų kalbos žinias ir atliko diagnostinį testą, kurį atlieka visi VDU studentais tapę pirmakursiais. Net aštuonios II – IV klasių kuratorių sudarytos gimnazistų komandos dalyvavo VDU žinių kovose, kurias vedė Miglė ir Loreta. Nugalėtojais tapo II fg klasės komanda.

Malonus VDU dėstytojų pokalbis su gimnazijos administracija apie svarbius vidurinės mokyklos ir aukštosios mokyklos bendradarbiavimo aspektus vyko gimnazijos informacijos centre – bibliotekoje.

 


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/vdu_gimnazijoje/

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 154 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223475
http://1rxpills.com/