Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Susitikimas su studentais, mielai grįžtančiais į savo mokyklą

Šių metų gruodžio 12 dieną vyko ugdymo karjerai renginys. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje viešėjo trys buvę gimnazijos mokiniai, o dabar jau antrakursiai Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai.

Renginyje dalyvavo Monika Kupčiūnaitė, kuri mokosi Kauno technologijos universitete marketingą, Donatas Liupševičius, kuris mokosi Vilniaus universitete fiziką, ir Vaida Makarevičiūtė, kuri mokosi Lietuvos edukologijos universitete biologiją. Gimnazijos informacijos centre bibliotekoje vyko paskaita, kurioje studentai pasakojo apie Lietuvos aukštąsias mokyklas, kuriose mokosi, sepcialybes, jų specifiškumą, perspektyvas ateityje bei studentišką gyvenimą. Studentai gimnazijos mokiniams, atvykusiems pasiklausyti paskaitos, suteikė ne vieną naudingą patarimą, kaip ateityje rinktis studijas.

 


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/studentai/

 

LEU II kurso biologijos fakulteto studentė, atliekanti praktiką gimnazijoje, Vaida Makarevičiūtė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Birželis 2023
Pr A T K P Š S
2
4
10
11
17
18
20
21
22
23
24
25

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 93 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1203
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4668897
http://1rxpills.com/