Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kelias į advokato profesiją

Visi gimnazistai, besidomintys advokato profesija, rinkosi gimnazijos informacijos centre - bibliotekoje į susitikimą su advokato padėjėja Ingrida Paliukaite. Paskaitos tema „Advokato praktika: kelias link jos ir veiklos specifika“.

Gimnazistai sužinojo, kokio išsilavinimo reikia, norint dirbti advokatu, kaip juo tapti. Tai labai dinamiška, įdomi specialybė, reikalaujanti gero profesinio pasiruošimo, greitos orientacijos analizuojant teisines situacijas, reikia išmanyti ne tik įstatymus, bet ir teisminę praktiką, ją taikyti.

Advokato atlyginimas priklauso nuo paties advokato. Kiek dirba, kaip atsakingai dirba, kiek bylų turi, toks ir uždarbis. Mokesčius advokatas moka pats, nes negauna fiksuoto atlyginimo. Todėl reikia būti labai atsakingam, gebėti planuoti laiką.

Advokato darbo sėkmė priklauso nuo laimėtų bylų skaičiaus, tad reikalingas įdirbis, o geriausia reklama – tai įvertinimas žmonių, kuriems advokatas padėjo.  

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

  100 3558 100 3559 100 3560

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 78 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5227768
http://1rxpills.com/