Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Projektai

„Mano pasaulis – darniai Lietuvai“

Vasario 27 d. mūsų gimnazijos „Protono“ komanda dalyvavo  konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ pusfinalyje Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje.

Šio konkurso tikslas – skleisti darnaus vystymosi vertybes, plėtojant žinias apie darnios plėtros koncepciją, lietuvių tautinį, kultūrinį paveldą ir stiprinant moksleivių, universitetinės bendruomenės ryšius ir bendradarbiavimą, ugdyti vaikų ir jaunimo etnokultūrinį ir ekologinį sąmoningumą, prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, formuoti atsakingą, pilietišką ir rūpestingą jaunimo požiūrį į aplinką, gimtosios šalies plėtrą.

Konkurse dalyvavo 40 komandų iš 38 ugdymo įstaigų. Į pusfinalius pateko 16 komandų, į finalą - 6. Džiaugiamės, kad  mūsų gimnazistai pateko tarp stipriausių, savo pusfinalyje liko nepralenkiami. Kovo 20 dieną Raudondvario pilyje vyks konkurso finalas. Linkime sėkmės savo komandai.

Pusfinalio etape dalyvavo II KTU klasės gimnazistai Goda Bartninkaitė, Simonas Bagdonas, Benas Balnys, Martynas Jurevičius ir Liepa Staninaitė. Gimnazistai kartu su komandos sirgaliais Domu, Gabija ir Dominyku  apsilankė medžioklėtyros laboratorijoje,  kur susitikę su laboratorijos vedėju dr. Artūru Kibiša apžiūrėjo laboratorijos eksponatus bei susipažino su agronomijos fakulteto agroekosistemų ir dirvožemio mokslų katedros docento dr. Povilo Mulerčiko kuruojama gyvąja nariuotakojų tipo gyvūnų kolekcija.

 

1 2 2 2 3

 

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 52 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1350
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5699816
http://1rxpills.com/