Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Projektai

Naujas projektas gimnazijoje

IMG 2019-06-11 13-28-47

Gimnazijoje vyksta naujas projektas – „Kaišiadorių gyventojų padėties darbo rinkoje gerinimas, suteikiant  verslo pradžios ir plėtros konsultacijas bei skatinant bendradarbiavimo tinklus“, jį vykdo VšĮ Gyvenimo kokybės studijų centras ir VšĮ  Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras. Birželį vyko pirmasis užsiėmimas apie verslumo motyvaciją. Prof. dr. Aistė Diržytė kalbėjo apie verslo filosofiją, humaniškumą ir atsakomybę. Juk verslas gali būti trumpalaikis, kai ką nors kam nors pardavėte, ir ilgalaikis, kai surandamas atsakymas, kaip galima būtų palengvinti žmonijos gyvenimą. Tokie projektai trunka ilgai ir neša stabilų pelną. Juk ir mobilusis telefonas reikalingas, kad greičiau išgirstume savo artimuosius, pabendrautume su jais. Profesorės pasakojimas buvo kaip mažas spektaklis, kurio veikėjais tapo gimnazistai. Pirmasis susitikimas pavyko. Kartu su gimnazistais lauksime tęsinio.


Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 61 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1350
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5700106
http://1rxpills.com/