Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Projektai

Tinklinio turnyras „Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė“

Balandžio mėn. 24 d. gimnazijoje vyko mišrių komandų tinklinio turnyras „Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė“.

I vietą iškovojo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda (trenerė Ramunė Šarapienė).

II vietą laimėjo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos I komanda (Ema Tkačiovaitė, IIIbm-ft1, Brigita Vaiciukevičiūtė, IIIbm-ft1, Miglė Repčinskaitė, IIfg, Urtė Petronytė, IIfg, Kymantas Vitkauskas, IVa, Kipras Vaičius, IIfg, Justinas Žilinskas, IIIbm-ft2, Rokas Savickas, IVbm-ft, trenerė Laimutė Kursevičienė).

III vietą iškovojo Vievio gimnazija (trenerė Zita Narkeliūnaitė).

IV vietą užėmė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos II komanda (Agnė Nanartavičiūtė, IIIbm-ft1, Karolina Petruškevičiūtė, IIIhs2, Greta Butkevičiūtė, IIIbm-ft2, Kornelijus Bakūnas, IIf, Ignas Špakauskas, IIIhs2, Ignas Kurgonas, IIIbm-ft2, Lukas Zigmantavičius, IVb (trenerė Laimutė Kursevičienė).

Dėkojame varžybų vyr. teisėjui Justinui Kursevičiui, teisėjams Pauliui Sabaliauskui, Jonui Genevičiui, Gyčiui Stulgaičiui, Rapolui Liubševičiui bei šokių grupės „Diva“ merginoms, kurios varžybų pertraukų metu linksmino žiūrovus ir žaidėjus.

 

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

L.Kursevičienės fotograf.

 

ABr. 2017  ok. nuotr.2017

 

 

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 67 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1350
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5699808
http://1rxpills.com/