Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Projektai

Chemikai Vilniaus kolegijoje

Vasario 25 d. gamtos mokslų akademijos mokiniai dalyvavo praktikume moksleiviams „Chemija - tai viskas, kas mus supa“, kuris vyko Vilniaus kolegijoje.Mokiniai susipažino su šiuolaikiniais tyrimo metodais.  Jie ekstrahavo augalinius pigmentus ir atskyrė plonasluoksnės chromotografijos metodu. Spektrometriniu metodu nustatė chlorofilo ir bendrą korotinoidų koncentraciją augalinėje žaliavoje.  Labai džiaugiamės, kad Vilniaus kolegijos dėstytojos  jau kelintą kartą taip svetingai priima moksleivius, jie turi galimybę ne tik pamatyti laboratorijas, bet ir patys jose dirbti.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/chemija/2016kolegija/

 

http://atf.viko.lt/lt/viko_news/read/Praktinis-seminaras-Kaisiadoriu-A-Brazausko-gimnazijos-moksleiviams-Chemijos-laboratorijoje 

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 53 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1350
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5700086
http://1rxpills.com/