Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Projektai

Gimnazijos komanda VDU protiadoje

Visą balandžio mėnesį VDU organizavo mokinių žinių konkursą - protiadą „Move to improve“ – interaktyvų renginį, skatinantį gimnazijų ir universiteto tarpusavio bendradarbiavimą. Protiados vyko trečiadieniais Kauno gimnazijose, pirmasis, o finalinis etapas - VDU. Gimnazijos komandose žaidė trečiokai Agnė Karčiauskaitė, Joana Sinkevičiūtė, Karolina Aleknaitė, Monika Kunigonytė, Mingaudė Kotryna Zujūtė, Gintautė Plentaitė, Martynas Kursevičius, Ignas Jasonas, Nerijus Kostikovas, Dovilė Pangonytė,Gabija Švenčionytė, Indrė Juodytė, Jurgis Karčiauskas, Monika Rakauskaitė,  Martynas Žilionis, Rugilė Grendaitė, Raimonda Subačiūtė. Džiaugiamės, kad šauniai atsakę į daugybę įvairių klausimų mūsų gimnazistai iškovojo trečiąją vietą ir į gimnaziją parsivežė protiados taurę.

100 0767

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 121 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1350
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5699898
http://1rxpills.com/