Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

1-oji vieta rajono mokinių olimpinio festivalio KREPŠINIO varžybose

Finišavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono mokyklų vaikinų (gimusių 1998 metais ir jaunesn.) krepšinio varžybos, kuriose iškovojusi visas 6 pergales NUGALĖTOJA tapo Algirdo Brazausko gimnazijos I - II klasių komanda. lmof 2015

Komandoje žaidė:

Rimantas Kirkickas (I fg), Mantvydas Lazauskas (I a), Vitoldas Maksimovas (II b), Arnas Mikuckis (II f), Rokas Naudžiūnas (I fg), Vytenis Norkūnas (I fg), Audrius Parniauskas (II f), Dominykas Šalvaitis (II fg), Andrius Tamašauskas (I fg), Rokas Tamulevičius (I fg), Arnas Vansevičius (II f), Kymantas Vitkauskas (II f), Justinas Žilinskas (I b).

Varžybų rezultatai

Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija Algirdo Brazausko gimnazija 61:72

Taškus pelnė K.Vitkauskas - 19, R.Tamulevičius - 11, D.Šalvaitis - 11, R.Kirkickas - 9, M.Lazauskas - 6, V.Maksimovas - 5, A.Vansevičius - 5, A.Mikuckis - 2, R.Naudžiūnas - 2, V.Norkūnas - 2.

Algirdo Brazausko gimnazija – Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla 85:46

Taškus pelnė R.Tamulevičius - 25, K.Vitkauskas - 21, D.Šalvaitis - 13, J.Žilinskas - 7, M.Lazauskas - 5, R.Kirkickas - 4, R.Naudžiūnas - 4, V.Maksimovas - 2, A.Vansevičius - 2, A.Mikuckis - 2.

Žiežmarių gimnazija Algirdo Brazausko gimnazija 45:82

Taškus pelnė D.Šalvaitis - 29, R.Tamulevičius - 23, K.Vitkauskas - 18, V.Maksimovas - 6, J.Žilinskas - 4, A.Vansevičius - 2.

Algirdo Brazausko gimnazija – Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija 79:57

Taškus pelnė R.Tamulevičius - 27, D.Šalvaitis - 27, V.Maksimovas - 8, R.Kirkickas - 7, A.Tamašauskas - 6, V.Norkūnas - 2, M.Lazauskas - 2.

Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla Algirdo Brazausko gimnazija 44:69

Taškus pelnė D.Šalvaitis - 21, V.Norkūnas - 13, R.Kirkickas - 7, V.Maksimovas - 6, J.Žilinskas - 6, M.Lazauskas - 6, A.Tamašauskas - 4. R.Naudžiūnas - 4, A.Vansevičius - 2.

Algirdo Brazausko gimnazija – Žiežmarių gimnazija 92:63

Taškus pelnė K.Vitkauskas - 40, R.Kirkickas - 16, M.Lazauskas - 8, J.Žilinskas - 7, V.Norkūnas - 7, V.Maksimovas - 6. A.Vansevičius - 4, A.Mikuckis - 4.

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Krepšinio turnyras tarp I - IV klasių

Finišavo beveik keturis mėnesius vykusios krepšinio varžybos tarp I - IV klasių.

Finale nugalėtojais tapo I fg klasės vaikinai, įveikę IV bm klasę.  Varžybose dėl III vietos tarp III bm-ft ir III bm, hs1 klasių komandų stipresni buvo pastarieji.

Galutinė turnyrinė lentelė

I vieta - I fg (Rokas Tamulevičius, Vytenis Norkūnas, Rimantas Kirkickas, Rokas Naudžiūnas, Andrius Tamašauskas, Martynas Vasiliauskas, Tomas Šukys, Tomas Muškieta)

II vieta - IV bm (Lukas Žilinskas, Povilas Kudžma, Lukas Sidaras, Adomas Vaicekauskas, Modestas Pabiržis, Saulius Kazakevičius, Saulius Naudžiūnas, Iveta Markevičiūtė, Justina Gerbutavičiūtė)

III vieta - III bm, III hs1 (Rimgaudas Pabiržis, Donatas Kudžma, Juozas Nasevičius, Jokūbas Veitelė, Reigerdas Lazauskas, Elžbieta Liutkevičiūtė)

IV vieta - III bm-ft Logo krepsinis

V vieta - II f

VI vieta - II fg

VII vieta - III hs3

VIII vieta - II b, II hs, I a

IX vieta - III ft, III hs2

X vieta - I b, IV hs2

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Kauno miesto lengvosios atletikos čempionate

Sausio 20 d. gimnazijos lengvaatlečiai dalyvavo Kauno miesto atvirame lengvosios atletikos čempionate bei atvirose jaunimo pirmenybėse.logo kaunas

Kauno miesto čempione tapo Justina Gerbutavičiūtė  (IV bm), kuri  nugalėjo 3000 m bėgimo rungtyje. III vietą šioje distancijoje laimėjo Greta Vainaitė (IV hs1). Tokias pat vietas jos iškovojo ir jaunimo pirmenybėse.

Jaunimo pirmenybėse 3000 m bėgimo distancijoje nugalėjo Ignas Jasonas (III ft), o III vietą iškovojo Kazys Truskauskas (III ft).

Matas Kupčiūnas (IV hs1) 800 m distancijoje tarp suaugusiųjų finišavo penktas, o tarp jaunimo - ketvirtas.

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Ramūno Šiškausko taurę laimėjo mūsų gimnazistai

Gruodžio 16 d. Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko krepšinio turnyras Ramūno Šiškausko taurei laimėti. Dėl geriausio visų laikų Kaišiadorių krašto sportininko įsteigto prizo varžėsi Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai", Žiežmarių, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio ir Algirdo Brazausko gimnazijų vaikinų krepšinio komandos.

Finale nugalėję Kauno KM „Aisčiai" krepšininkus taurę laimėjo mūsų gimnazistai. Varžybose dėl III vietos tarp Raseinių ir Žiežmarių gimnazijų komandų stipresni buvo žiežmariškiai.

Algirdo Brazausko gimnazijos krepsinio komanda 2014 12 16

Galutinė komandų rikiuotė

I vieta - Algirdo Brazausko gimnazija

Komandoje žaidė Paulius Bauras (IV ft), Vilius Bauras (IV ft), Mantas Blaževičius (III bm-ft), Arvydas Ivanauskas (III bm-ft), Karolis Kursevičius (III ft), Donatas Kudžma (III bm), Povilas Kudžma (IV bm), Dominykas Šalvaitis  (II fg), Rokas Tamulevičius (I fg), Kymantas Vitkauskas (II f), Lukas Žilinskas (IV bm), Jonas Grenda (treneris Gintautas Kandratavičius)

II vieta - Kauno KM „Aisčiai" (treneris Donatas Velička)

III vieta - Žiežmarių gimnazija (mokytojas Rimantas Levulis)

IV vieta - Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (mokytojas Marius Kavaliauskas)

Geriausio komandos žaidėjo prizus gavo Karolis Kursevičius (Algirdo Brazausko gimnazija), Merūnas Insoda (Kauno KM "Aisčiai"), Modestas Vaiciukevičius (Žiežmarių gimnazija), Gvidas Kačiušis (Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija).

Tritaškių konkursą laimėjo Linas Jakimavičius (Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija), o dėjimo į krepšį konkusą - Karolis Kursevičius (Algirdo Brazausko gimnazija).

Varžybų rezultatai

Pusfinaliai:

Algirdo Brazausko gimnazija – Žiežmarių gimnazija 87:54

Taškus pelnė  L. Žilinskas - 21, K. Kursevičius - 14, P. Bauras - 12, D. Šalvaitis - 10, A. Ivanauskas - 9, V. Bauras - 5, R. Tamulevičius - 5, M. Blaževičius - 4, P. Kudžma - 3, K. Vitkauskas - 2.

Kauno KM „Aisčiai" – Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija 87:83

Dėl III vietos:

Žiežmarių gimnazija – Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija 65:59

Finalas:

Algirdo Brazausko gimnazija – Kauno KM „Aisčiai" 70:61

Taškus pelnė  K. Kursevičius - 21, R. Tamulevičius - 19, L. Žilinskas - 11, A. Ivanauskas - 8, P. Bauras - 5, V. Bauras - 2, D. Šalvaitis - 2, J. Grenda - 2.

Lauryno Maciulevičiaus (I f) fotograf.

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Gimnazijos kroso estafetės komanda - greičiausia Lietuvoje!

Kėdainiuose įvyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos kroso estafetės finalinės varžybos. Dėl nugalėtojų vardo kovojo 27 Lietuvos miestų ir rajonų bendrojo ugdymo mokyklų komandos. 

Greičiausiai bėgimo trasą įveikė Algirdo Brazausko gimnazijos kroso estafetės komanda.

Čempionais tapo Guostė Stulginskytė (II f), Rimgaudas Pabiržis (II fg1), Justina Gerbutavičiūtė (III bm), Matas Kupčiūnas (III hs1), Deimantė Labanauskaitė (IV hs1), Povilas Kudžma (III bm), Greta Abugelytė (IV bm1) ir Modestas Pabiržis (III bm).

Kroso estafetes komanda 2014

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 94 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
845
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4572384
http://1rxpills.com/