Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

Vytautės Pabiržytės laimėjimai Lietuvos bėgimo taurės-2012 varžybose

Spalio 27 d. baigėsi Lietuvos bėgimo taurės-2012 varžybos. Labai sėkmingai jose dalyvavo Vytautė Pabiržytė (IV bm1), kuri logo lbtabsoliučioje įskaitoje moterų grupėje iškovojo 3 vietą bei jaunimo merginų grupėje laimėjo Lietuvos bėgimo taurę.

V. Pabiržytės rezultatai Lietuvos bėgimo taurės-2012 etapuose jaunimo grupėje:

  • naujametinis bėgimas „Kėdainiai-2012“ (4,5 km) – 6 vieta;
  • Lietuvos 1 val. bėgimo jaunimo pirmenybės – 1 vieta;
  • bėgimas „Birštonas-Prienai“ (10 km) – 1 vieta;
  • bėgimas „Aplink Totoriškių ežerą“ (6,4 km) – 1 vieta;
  • bėgimas Plungės miesto seniūno taurei laimėti (10 km) – 1 vieta;
  • bėgimas „Pakruojo dvaro takais-2012“ (11,108 km) – 2 vieta;
  • bėgimas „Per Lietuvą“ (21,098 km) – 1 vieta.

Sėkmingai šiose varžybose pasirodė ir kiti Algirdo Brazausko gimnazijos lengvaatlečiiai. Komandinėje įskaitoje tarp 98 bėgimo klubų gimnazijos bėgikų komanda, kuriai įskaitinius taškus pelnė Vytautė Pabiržytė (IV bm1), Modestas Pabiržis (II fg1), Mantas Degutis (IV bm2), Rolandas Bondzinskas (IV bm2), Renata Junevičiūtė (IV bm2), Laurynas Žičius (IV ft), Dovilė Divonytė (III ft1) bei šiais metais gimnaziją baigę Mažvydas Kekys, Mantas Janonis ir Greta Sladkevičiūtė, iškovojo 6 vietą.

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 223 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5213651
http://1rxpills.com/