Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

Pergalė Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono lengvosios atletikos KROSO ESTAFETĖS bėgime

Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono lengvosios atletikos kroso estafetės varžybos. Jų NUGALĖTOJA trečius metus iš eilės tapo Algirdo Brazausko gimnazijos lengvaatlečių rinktinė.olimpinis festivalis 2012

Estafetės komandoje bėgo Kristina Drulytė (III st), Mažvydas Kekys (IV h), Vytautė Pabiržytė (III bm1), Rolandas Bondzinskas (III bm2), Liveta Kudrevičiūtė (II f), Laurynas Žičius (III ft), Renata Junevičiūtė (III bm2), Mantas Degutis (III bm2). Komandos atsargoje šį kartą liko Žygimantas Mikulis (III ft) ir Linas Krutkevičius (III ft).

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 71 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5218001
http://1rxpills.com/