Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

Kalėdinis krepšinio turnyras-2011

 

Gruodžio 13, 15, 20 ir 22 dienomis Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Birštono gimnazijos, Žiežmarių gimnazijos, Kaišiadorių KKSC ir Algirdo Brazausko gimnazijos vaikinų krepšinio komandos.

 

Finalinėse varžybose tarp Algirdo Brazausko gimnazijos ir Birštono gimnazijos ilgą laiką pirmavo svečiai. Po dviejų kėlinių jų persvara buvo 7 tšk. (33:40). Labai gerai sužaidę antrąją žaidimo pusę mūsų gimnazijos krepšininkai, vedini Antano Aleksandravičiaus, Ernesto Trišino ir Pauliaus Pociaus bei laimėję trečiąjį (19:12) ir ketvirtąjį (31:12) kėlinius, nugalėjo svečius iš Birštono rezultatu 83:64.

Pusfinalio rezultatai

Algirdo Brazausko gimnazija – Kaišiadorių KKSC 92:42

Taškus pelnė R. Sidaras - 16, J. Kursevičius - 13, A. Aleksandravičius - 12, L. Genčiauskas - 11, M. Gimžauskas - 9, M. Šumskis - 9, E. Trišinas - 8, K. Danilovas - 6, R. Staknevičius - 3, P. Pocius - 2, M. Rickus - 2, M. Radvila - 1.

Birštono gimnazija – Žiežmarių gimnazija 96:77

 

Rungtynių dėl 3-ios vietos rezultatai 

Žiežmarių gimnazija – Kaišiadorių KKSC 84:55

 

Finalo rezultatai

Algirdo Brazausko gimnazija – Birštono gimnazija 83:64

Taškus pelnė A. Aleksandravičius - 26, K. Danilovas - 17, E. Trišinas - 13, P. Pocius - 12, J. Kursevičius - 11, M. Šumskis - 2, R. Sidaras - 2.

 

Galutinė komandų rikiuotė 

I vieta - Algirdo Brazausko gimnazija

Komandoje žaidė Antanas Aleksandravičius (III s), Karolis Danilovas (IV bm1), Laimonas Genčiauskas (IV sv2), Motiejus Gimžauskas (IV bm2), Kastytis Jonikavičius (II fg1), Justinas Kursevičius (IV bm2), Paulius Pocius (IV ft), Mindaugas Radvila (II fg2), Martynas Rickus (II fg1), Rokas Sidaras (III sv2), Rokas Staknevičius (III ft), Martynas Šumskis (II fg1), Ernestas Trišinas (IV ft). 

II vieta - Birštono gimnazija (treneris Vidas Kapačinskas)

III vieta - Žiežmarių gimnazija (treneriai Rimantas Levulis ir Vytas Kuklis)

IV vieta - Kaišiadorių KKSC (treneris Gintautas Kandratavičius). Komandoje žaidė ir gimnazistai iš mūsų gimnazijos: Gedvydas Balsevičius (I h2), Paulius Bauras (I fg1), Vilius Bauras (I fg1), Adas Junevičius (I f), Edvinas Karpavičius (I h1), Tomas Mockevičius (I f), Gediminas Papiliauskas (I fg2), Adomas Vaicekauskas (I fg1), Lukas Vištorskis (I h1).

Naudingiausias turnyro žaidėjas - Paulius Pocius.

Dėkoju turnyre teisėjavusiems gimnazistams Ugnei Ščiukaitei (IV st1), Juliui Abručiui (II a), Rolandui Bondzinskui (III s), Donatui Janavičiui (IV sv1), Deivydui Malinauskui (IV sv2) bei Tomui Meidui iš Žiežmarių gimnazijos. 

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 66 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5218063
http://1rxpills.com/