Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

Pergalė Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos kroso estafetės bėgime

Balandžio 27 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono lengvosios atletikos kroso estafetės varžybos. Jų NUGALĖTOJA antrus metus iš eilės, šį kartą aplenkusi kitas 9 rajono mokyklų komandas, tapo Algirdo Brazausko gimnazijos lengvaatlečių rinktinė, kuri varžybų nuotolį įveikė per 27 min. 1 s.

Už gimnazijos komandą bėgo Renata Junevičiūtė (II h), Mantas Degutis ( II f2), Gabrielė Vaičekauskaitė (IV st3), Mantas Janonis (III st2), Vaida Venskutonytė (III sv1), Laurynas Žičius (II h),  Julija Jaromskaitė (IV bm2), Mažvydas Kekys (III h). Komandos atsargoje šį kartą liko Ingrida Baušaitė (IV st3), Erikas Stančikas (II fg1) ir Justinas Narbuntas (II a).

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 182 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5236641
http://1rxpills.com/