Kūno kultūra

Daryti gerus darbus malonu

86350492 1804579406342914 6149945095408844800 n

Kaišiadorių jaunosios maltietės Deimilė (III bm), Elzbieta (III bm), Urtė (III bm-hs) kartu su Vaclovo Giržado progimnazijos 8 klasės mokinėmis Aiste, Kamile, Milena ir Aida apsilankė Kauno klinikų neišnešiotų naujagimių skyriuje. Merginos sužinojo, kaip pirmąsias savo dienas ir savaites leidžia per anksti į pasaulį pasibeldę mažyliai.  Jaunosios maltietės nuvežė dovanėlių – kojinyčių, kepuryčių, užklotėlių - bei parengė lankstinuką mažylių mamytėms. Tikimės, kad mergaičių, jų mamų bei močiučių megztos dovanėlės sušildys mielus mažylius. Išėjusios kalbėjomės, kiek daug žinių ir kantrybės reikia gydytojams, kiek daug stiprybės reikia tėveliams ir kiek daug noro gyventi reikia mažyliams. Džiaugėmės galėdamos prisidėti prie mažųjų žmogučių gerovės. Daryti gerus darbus malonu.

Socialinė pedagogė Daiva Janonienė