Lietuvių kalba
Geografijos olimpiada
- Kategorija: Olimpiados
- Parašyta 2024 kovo 22, penktadienis, 10:15
- Paskelbta: 2024 kovo 22, penktadienis, 10:15
- Autorius Rita Tadarauskienė
Įvyko Lietuvos mokinių geografijos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas. Jame dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.
9 klasių grupė
I vieta – Simonas Nauckūnas (I hs1);
II vieta – Justas Stonys (I KTU).
10 klasių grupė
I vieta – Kamilė Varankinaitė (II KTU);
II vieta – Gabija Zakarauskaitė (II KTU).
11 klasių grupė
I vieta – Simona Tamošiūnaitė (III bm-ft);
II vieta – Augustė Jankauskaitė (III bm-ft);
III vieta – Toma Bartninkaitė (III bm-ft);
III vieta – Pijus Slavinskas (III bm-ft).
12 klasių grupė
II vieta – Jonas Pališkis (IV ft-hs);
III vieta – Jokūbas Sabanskis (IV bm).
Gimnazistų geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė.
Į Lietuvos mokinių geografijos olimpiados respublikinį etapą
deleguojamas Simonas Nauckūnas.
Informacijos centras-biblioteka
Matematikos olimpiada
- Kategorija: Olimpiados
- Parašyta 2024 kovo 07, ketvirtadienis, 10:34
- Paskelbta: 2024 kovo 07, ketvirtadienis, 10:34
- Autorius Rita Tadarauskienė
Įvyko Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas.
9 klasių grupė
I vieta – Emilija Marija Brazytė (I KTU);
II vieta – Austėja Kertenytė (I KTU).
12 klasių grupė
I vieta – Julius Saikauskas (IV ft-hs);
II vieta – Jonas Pališkis (IV ft-hs).
Gimnazistų mokytoja Danutė Čiurinskienė.
Į Lietuvos mokinių matematikos olimpiados respublikinį etapą deleguojama
Emilija Marija Brazytė.
Informacijos centras-biblioteka
Anglų kalbos (9-10 klasių) konkursas
- Kategorija: Olimpiados
- Parašyta 2024 kovo 07, ketvirtadienis, 10:32
- Paskelbta: 2024 kovo 07, ketvirtadienis, 10:32
- Autorius Rita Tadarauskienė
Įvyko Lietuvos mokinių anglų kalbos (9-10 klasių) konkurso Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas. Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.
9 klasių grupė
I vieta – Emma Elizabeth Redhead (I KTU), mokytoja Dovilė Kuznecovienė;
II vieta – Smiltė Truskauskaitė (I KTU), mokytoja Dovilė Kuznecovienė;
III vieta – Gabija Davalgaitė (I KTU), mokytoja Dovilė Kuznecovienė.
10 klasių grupė
II vieta – Austėja Ručinskaitė (II hs), mokytoja Vilma Kanclerienė;
II vieta – Liepa Staninaitė (II KTU), mokytoja Dovilė Kuznecovienė;
III vieta – Meida Saikauskaitė (II KTU), mokytoja Dovilė Kuznecovienė.
Informacijos centras-biblioteka
Dailės olimpiada
- Kategorija: Olimpiados
- Parašyta 2024 kovo 05, antradienis, 11:00
- Paskelbta: 2024 kovo 05, antradienis, 11:00
- Autorius Rita Tadarauskienė
Įvyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas.
9 klasių grupė
I vieta – Gabija Davalgaitė (I KTU);
III vieta – Austėja Kertenytė (I KTU).
10 klasių grupė
II vieta – Roberta Rickutė (II hs).
11 klasių grupė
II vieta – Armanas Karpičius (III hs);
III vieta – Toma Baubonytė (III bm-hs).
Gimnazistų dailės mokytoja Andromeda Ostašenkovienė.
Informacijos centras-biblioteka
Istorijos olimpiada
- Kategorija: Olimpiados
- Parašyta 2024 vasario 26, pirmadienis, 08:18
- Paskelbta: 2024 vasario 26, pirmadienis, 08:18
- Autorius Rita Tadarauskienė
Įvyko Lietuvos mokinių istorijos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas. Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.
10 klasių grupė
I vieta – Austėja Ručinskaitė (II hs), mokytoja Ona Jodonytė;
II vieta – Liepa Staninaitė (II KTU), mokytojas Rimvydas Dekas;
III vieta – Goda Bartninkaitė (II KTU), mokytojas Rimvydas Dekas.
11 klasių grupė
I vieta – Kamilė Pupalaigytė (III bm-hs), mokytoja Ona Jodonytė.
12 klasių grupė
I vieta – Gabrielė Barauskaitė (IV hs1), mokytoja Ona Jodonytė;
III vieta – Miglė Valentinavičiūtė (IV bm), mokytojas Rimvydas Dekas.
Į Lietuvos mokinių istorijos olimpiados respublikinį etapą deleguojama Gabrielė Barauskaitė.
Informacijos centras-biblioteka
Daugiau straipsnių...
-
Kūno kultūra
- Straipsnio skaičiavimas:
- 18
-
Etika
- Straipsnio skaičiavimas:
- 1
-
Rusų kalba
- Straipsnio skaičiavimas:
- 1
-
Anglų kalba
- Straipsnio skaičiavimas:
- 4
-
Lietuvių kalba
- Straipsnio skaičiavimas:
- 10
-
Chemija
- Straipsnio skaičiavimas:
- 21
-
Informacinės technologijos
- Straipsnio skaičiavimas:
- 39
-
Istorija
- Straipsnio skaičiavimas:
- 7
-
Technologijos
- Straipsnio skaičiavimas:
- 2
-
Biologija
- Straipsnio skaičiavimas:
- 9
-
Fizika
- Straipsnio skaičiavimas:
- 3
-
Matematika
- Straipsnio skaičiavimas:
- 2
-
Geografija
- Straipsnio skaičiavimas:
- 16
-
Dailė
- Straipsnio skaičiavimas:
- 7
-
Muzika
- Straipsnio skaičiavimas:
- 1
-
Olimpiados
- Straipsnio skaičiavimas:
- 24