Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Informacinės technologijos

IT konkurso „Bebras“ II etapas


paskaita12

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso BEBRAS II etapas vyko vasario 5 d. (šeštadienį) nuotoliniu būdu. Į jį buvo kviečiami 11-12 klasių mokiniai, I etape surinkę 95 ir daugiau taškų. Konkurse dalyvavo Justas Trakimas (IIIhs1), Arnas Šiūša (IIIft.), Matas Tetenskas (IIIft), Gabija Mertinkaitytė (IIIft). Sėkmingiausia konkurse sekėsi Arnui Šiūšai. Jo rezultatas - 33 vieta respublikoje tarp 11-okų.

Pasibaigus konkursui nuo 13.00 val. dalyviai klausė paskaitą „Pokalbis: profesijos pasirinkimas: kuo galiu ir kuo noriu būti“, išklausė informaciją apie tai, kokios galimybės laukia baigus mokyklą bei studijas – kur geriausia ir įdomiausia dirbti, kokios specialybės turi paklausą, kokį atlyginimą galima uždirbti, ką siūlo geriausi darbdaviai IT ir inžinerijos srityse Lietuvoje, kokių asmeninių savybių ir įgūdžių reikia siekiant karjeros Lietuvoje.

  

IT mokytoja Ingrida Kupčiūnienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 93 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5854163
http://1rxpills.com/