Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Informacinės technologijos

Laimėjimas VGTU projekto “Ateities inžinerija” IV-ame sezone

NŠ programos "Informatikos akademija" narys Arnas Šiūša (IIfg1) 2021 m. birželio 2 d. dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) nuotolinio ugdymo „Ateities inžinerijos" projekto IV-ajame sezone. Gimnazistas pristatė savo projektinį darbą "Android programėlė „MathGenie"", kurio konsultantai buvo VGTU dėstytojai Dovilė Kurpytė ir Mantas Lipnickas. Mobilioji programėlė turi tris skaičiuotuvus: "Kvadratinės Lygties Skaičiuoklė", "Koordinačių Ploktštumos Skaičiuoklė" ir "Pitagoro Teoremos Skaičiuoklė". Šis darbas projektinių darbų konkurso tematikoje "Android programėlių kūrimas" gavo nominaciją "BEST BACKEND APP".
Pavasario sesijos metu 13-oje sričių buvo pristatyti 73 projektiniai darbai iš 26 mokyklų.

progr 1Nuotolinio ugdymo „Ateities inžinerijos" platforma, siūlydama šiuolaikinių inovacijų ugdymo turinį, įrankius ir nuotolines konsultacijas, leidžia mokiniams gilinti savo žinias inžinerijos, technologijų, gamtos mokslų, informatikos, dizaino ir verslumo srityse, jas integruoti ir taikyti sprendžiant realias problemas.
AI komanda planuoja atnaujinti ir išplėsti AI tematikų turinį bei veiklas, kad "Ateities inžinerija" savo V-ajame sezone būtų dar patrauklesnė ir naudingesnė tiems, kurie neabejingi kūrybai bei technologijų inovacijoms ir norėtų praktiškai išbandyti savo jėgas šioje perspektyvioje srityje.
Daugiau informacijos čia.


Informacinių technologijų mokytoja Ingrida Kupčiūnienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Balandis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 80 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1141
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4571089
http://1rxpills.com/