Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Geografija

Istorijos - geografijos konkursas „Koks gražus mažytis mūsų kraštas"

Gruodžio mėn. 13 d. gimnazijoje vyko istorijos – geografijos konkursas apie Kaišiadorių rajoną „Koks gražus mažytis mūsų kraštas“, kuriame dalyvavo socialinių mokslų akademijos istorijos fakulteto ir geografijos klubo „Azimutas„ nariai bei jų draugai.

Gyvenimas moko, kad besidairydami į tolius dažnai nepastebime svarbių ir didelių dalykų, kurie yra visai šalia mūsų. Tad ir šis konkursas – tai kelionė į gilesnį savo gimtųjų vietų pažinimą.

Konkurso metu dalyviai atliko užduotis, kuriose panaudojo žinias apie savo rajoną, o taip pat atrado naujų nepažintų vietovių ir objektų. Renginio pabaigoje buvo apdovanoti geriausi savo krašto žinovai.

Konkurso rezultatai
I vieta – II - IV klasių rinktinė – Eglė Dabkevičiūtė (IV st), Tautvydas Krilavičius (III hs2), Karolina Mikalauskaitė (III hs1),  Lina Paulauskaitė (II h1), Austėja - Emilija Žiūraitė (III bm1)
II vieta – II f klasė – Girmintė Ambrazevičiūtė, Karolis Barauskas, Ineta Morkūnaitė, Paulius Radionovas, Aistis Stalaučinskas, Ingrida Veličkaitė
III vieta  II fg1 klasė – Gabrielė Čiuželytė, Gintarė Janauskaitė, Julius Kavaliauskas, Guoda Tamulevičiūtė, Andrius Toločka, Adomas Vaicekauskas

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

 

Nuotraukos Vidmantės Skarakodaitės (I fg1)

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė, geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 76 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5231600
http://1rxpills.com/