Etika

Užsiėmimai MO muziejuje

Gegužės 26 dieną I KTU klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame, istorijų pasakojimo metodika pagrįstame užsiėmime „Istorijos iš lagamino“. Užsiėmimas vyko Vilniuje MO muziejuje, kuriame dauguma moksleivių buvo pirmą kartą. MO muziejaus erdvė, meno kūriniai, Vilniaus 700-ojo gimtadienio proga vykstanti paroda „Vilniaus pokeris“, padėjo gimnazistams pradėti pasakoti savo istorijas. Mokiniai turėjo išsitraukti iš lagamino žodį (temą) bei pasirinkti paveikslą. Psichologinių pratimų, žaidimų, meno kūrinių padedami mokiniai ugdė savo kūrybiškumą, mokėsi viešojo kalbėjimo, gebėjimo čia ir dabar analizuoti, interpretuoti, kelti idėjas, savarankiškai, greitai orientuotis situacijoje, sukurti savo istoriją ir ją suvaidinti.

Etikos mokytoja Janina Kuliešienė