Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Dailė

Šaunuolis Arvydas

SVEIKINAME gimnazistą Arvydą Jackevičių, tapusį 2012 metų Lietuvos mokinių fotografijos konkurso laureatu! Lietuvos mokinių fotografijos konkursui 270 autorių pateikė apie 3000 darbų. Arvydas konkursui pateikė fotografijų ciklą „Svarbu ne tai, ką matai, bet kaip tai matai“. Šią savaitę su Arvydo kūryba galite susipažinti Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centre - ten vyksta jo kūrybos paroda.

 

Dailės mokytoja Kristina Dzeventlauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 189 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5235736
http://1rxpills.com/