Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Chemija

Jaunųjų tyrėjų pasiekimai

Gruodžio 12 d. jaunieji  „Protono“ tyrėjai  Austėja Kanclerytė ir Karolis Evseičikas dalyvavo respublikiniame konkurse „Idėjų mugė“. Didžiuojamės savo kantriais tyrėjais, per porą rudens mėnesių suspėjusiais atlikti ir sėkmingai pristatyti konkurse  tiriamąjį darbą „Tujų, juodųjų serbentų ir vynuogių lapų ištraukų poveikio pektinazei tyrimas“. Geriausių darbų autoriams buvo įteikti LMNŠC direktoriaus diplomai ir prizai, džiugu, kad tarp geriausių ir mūsų gimnazistai.

 

Gamtos mokslų mokytojai

Chemijos olimpiados IIetapo rezultatai

9 klasė

Neilė Antanavičiūtė - I vieta

10 klasė

Tomas Gofmanas - I vieta;

Ieva Jurevičiūtė - II vieta;

Austėja Andriulytė – III vieta.

11 klasė

Kristina Mikulytė - I vieta;

Greta Gabrėnaitė - II vieta;

Miglė Šriupšaitė  – III vieta.

12 klasė

Ieva Tatarūnaitė  - I vieta;

Rokas Toleikis   - II vieta;

Justinas Marcinkevičius  – III vieta.

Sveikiname!

Gamtos mokslų mokytojai

Respublikinėje chemijos olimpiadoje

tlitchKovo 7-9 dienomis Vilniuje vyko 57-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados respublikinis etapas. Džiaugiamės, kad tarp geriausių mokinių, pakviestų dalyvauti olimpiadoje,  IIfg klasės mokinys Tomas Gofmanas. Olimpiadoje Tomas dalyvavo su savo mokytoju Vytautu Kavaliausku.  Olimpiadą, kaip ir kasmet, organizavo „oranžiniai“. Mokiniams teko spręsti teorines ir eksperimentines užduotis, varžytis protmūšyje, žaisti stalo žaidimus, mokytis linijinių šokių. Mokytojai dalyvavo paskaitose, bandė ištrūkti iš pabėgimo kambario.

Tomas puikiai atstovavo gimnazijai, jis buvo apdovanotas LR ministro padėkos raštu už gerą teorinių ir eksperimentinių užduočių atlikimą dešimtų klasių grupėj. Sveikiname ir tikime, kad sėkmė lydės Tomą ir fizikos bei matematikos olimpiadose, kuriose jis taip pat dalyvaus.

 

 

IMG_6522 IMG_7164 P1910030 P3092429

 Gamtos mokslų mokytojai

Laimėjimas chemijos konkurse

Jonavos Senamiesčio gimnazijoje spalio 25 d. vyko ketvirtasis respublikinis dr. Bronislovo Lubio vardo chemijos konkursas I-II (9-10) klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo gimnazistai iš Kėdainių Šviesiosios ir „Atžalyno“, Birštono, Plungės „Saulės“, Alytaus Putinų, Adolfo RamanauskoVanago, Vilniaus Žirmūnų, Simono Daukanto, Kaišiadorių Algirdo Brazausko, Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus, Ukmergės Jono Basanavičiaus, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio, Kauno jėzuitų, KTU, LSMU gimnazijų, Vilniaus licėjaus, Vilniaus International Meridian School.

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo gimnazistais Tomu Gofmanu (IIfg), Ieva Jurevičiūte (IIfg), Neile Antanavičiūte (Ifg) ir Vyteniu Lelešiumi (Ifg) puikiai išsprendusiais teorines ir eksperimentines užduotis ir laimėjusiais III vietą. Tomui buvo įteiktas dar ir geriausiai teorines užduotis išsprendusio dešimtoko apdovanojimas. Sveikiname ir linkime sėkmės kituose konkursuose ir olimpiadose.

44753970_2294138630616100_5528182836248444928_o aataur apd lub

Daugiau apie konkursą

https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ketvirtasis-respublikinis-dr-bronislovo-lubio-chemijos-konkursas/?fbclid=IwAR1HQWcQNUzZyJSHVsAfyBa9cZ6cc1mmahR_24TpUD-WQ6GMQc-SXGd8RrY

 

Chemijos mokytojai Vytautas Kavaliauskas ir Laima Sabaliauskienė

Laimėjimas ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniam etape

esjmk Balandžio 12-13 dienomis Vilniuje vyko nacionalinis ES jaunųjų mokslininkų konkursas. Šį etapą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.  Darbus vertina, mokinius konsultuoja šalies universitetuose ir mokslo centruose dirbantys mokslininkai. Vertinamas pateikto darbo originalumas, moksliškumas, profesionalumas ir kruopštumas, tyrimo metodikos naujumas, savarankiškumas, darbo tęstinumas, darbo vizualinis pateikimas bei gebėjimas darbo tema diskutuoti su komisijos nariais. Šiemet konkursui buvo pateikta daugiau nei 60 darbų, iš kurių mokslininkų komisija atrinko  25 prizininkus.

Tarp jų mūsų abiturientas Laurynas Maciulevičius. Švietimo ir mokslo ministerijoje jam buvo įteiktas švietimo ir mokslo ministro III laipsnio diplomas ir bronzos medalis už tiriamąjį darbą „Pasėlių, esančių Darsūniškio km., fizikocheminių savybių tyrimas“. Sveikiname ir džiaugiamės, kad atsakingas ir kriuopštus darbas buvo įvertintas!

 

Laurynas 1 laurynas2 medalis visi

Gamtos mokslų mokytojai

RENGINIŲ KALENDORIUS

Lapkritis 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 118 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
843
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4569043
http://1rxpills.com/