Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Chemija

Respublikiniame chemijos konkurse


cfKovo 23 d. KTU vyko respublikinis J.Janickio chemijos konkursas. Konkurse dalyvavo 120 Vilniaus, Šiaulių, Alytaus, Kėdainių, Kauno ir kitų gimnazijų mokini
ų. Smagu, kad jame gerai pasirodė mūsų gimnazistai Laura Lasevičiūtė, Ugnė Sinkevičiūtė,  Rokas Tamulevičius, Domantas Sabaliauskas. Jiems trūko mažiau nei vieno taško, kad patektų į eksperimentinį etapą.

Daugiausiai taškų surinko ir atlikti eksperimentines užduotis buvo pakviestos Ema Tkačiovaitė ir Monika Kunigonytė. Moksleivės puikiai atliko eksperimentą. Joms iki prizinių vietų pritrūko tik sėkmės. Emą nuo trečios vietos skyrė tik 0,4 taško, mokinė surinko 18,45 taškų iš 20 taškų.

Sveikiname ir džiaugiamės!

Chemijos mokytojai

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 151 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5213827
http://1rxpills.com/