Pasiekimai

„Turing School" nuotolinės paskaitos

Skaitmeninių įgūdžių mokykla VšĮ „Turing School" vykdė projektą „Prisijungusi Lietuva" bei kvietė visas Lietuvos mokyklas registruotis į nemokamus informacinių technologijų tematikos nuotolinius užsiėmimus, kuriuos vedė IT rinkos profesionalai lektoriai.
Mūsų gimnazijoje 2020 metų gruodžio 15, 17, 18 dienomis vyko 3 pamokos tema „Nuo Beyoncės iki BMW" apie dirbtinį intelektą ir po pamoką tema "Kibernetinis saugumas – ar įmanoma nulaužti Lietuvą per 10 min.?" ir tema "IT startuoliai – IT startuolių kūrimas mokykloje". Nuotolinėse pamokose dalyvavo ir mokytojai, ir mokiniai. Iš viso į užsiėmimus prisijungė 154 dalyviai. pask2Gimnazistai pamokos metu  net tik klausė paskaitos, bet taip pat atliko "Kahoot" testus. Visi dalyvai gavo projekto lipdukus, II-ros ir III-čios vietos laimėtojai: Nojus Lesčinkas (Ifg2), Domas Dalamakas (IIfg1), Jonas Pališkis (Ifg2), Domas Damalakas (IIfg1), Marijus Dilys (Ib), Lukas Jankauskas (IIfg1), Arminas Sakalauskas (IIIhs), Agota Staveckaitė (IIfg2), Ignė Kičaitė (IIhs), Enrika Jankauskaitė (Ifg1) - tušinukus, o I-mos vietos laimėtojai: Gabrielė Pilkytė (Ifg1), Elada Jackevičiūtė (IIfg1), Augustė Mažeikaitė (IIIhs), Adomas Kuznecovas (IVft) - marškinėlius.
Daugiau informacijos apie VšĮ „Turing School čia.

Informacinių technologijų mokytoja Ingrida Kupčiūnienė

5319232