Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Pasiekimai

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė

Š.m. kovo 30 d. mūsų gimnazijos sporto salėje vyko mišrių komandų tinklinio turnyras „Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė“. Varžybose dalyvavo Elektrėnų„Versmės“, Vievio ir mūsų gimnazijo I ir II komandos.

I vietą iškovojo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda, trenerė Ramunė Šarapienė;

II vietą laimėjo I-oji Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda (Miglė Jasiūnaitė, IV hs1, Ula Zizait,ė IV ft, Smiltė Aleknavičiūtė, III bm, Domantas Arlauskas, III ft-hs, Aringas Kertenis, II hs 2), trenerė Laimutė Kursevičienė;

III vietą užėmė II-oji Kaišiadorių Algirdo Brazausko komanda (Ignas Lubas, IV hs2, Karolis Kurgonas, IV ft, Arnas Tatarūnas, IV ft, Faustas Vaizgenis, II fg, Miglė Švenčionytė, III ft-hs, Dominyka Mičiūlytė, II hs, Milana Jakovleva, I a, Augustė Rakauskaitė, II fg) trenerė Laimutė Kursevičienė;

IV - Vievio gimnazijos komanda, trenerė Zita Narkeliūnaitė.