Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Mokinių prezidentūra

Apie gerumo savaitę

Gerumo savaitė baigėsi, bet labai malonu ją prisiminti kaip puikiai atliktą darbą ir suteiktą džiaugsmą ir apdovanotiesiems, ir dovanotojams.

Pirmadienį, saldainių dieną, buvo paaukota 230 eurų, antradienį, pyragų dieną, – 280 eurų, trečiadienį, aukciono dieną, – 750 eurų, penktadienį per susitikimą su aktore Gabriele Ladygaite – 90 eurų. Iš viso paaukota 1350 eurų. Kiekvienas socialiai remtinas gimnazistas buvo apdovanotas keturiasdešimčia eurų, vienas gimnazistas, kuris, gimnazistų nuomone, patyrė didelių gyvenimo išbandymų, buvo apdovanotas 300 eurų.

Buvo labai malonu pakviesti gimnazijos bendruomenės narius, labiausiai prisidėjusius siekiant tokio rezultato, į padėkos šventę, kurioje visi apdovanoti padėkomis su gimnazijos mokinių prezidento Roko Urbonavičiaus parašu.

Šventinę nuotaiką taip pat kūrė ir klasių savivaldos, puošdamos savo klases, kuriose mokosi. Už klasės puošimą padėkos raštais apdovanotos I a, I fg, I hs, II a, II fg1, II fg2, II hs, III bm, III ft, III hs1, III hs2, IV bm-ft, IV hs klasės. Klasių seniūnai iškilmingai lipo į sceną pasiimti padėkų.

Padėkota ir gimnazistams, ir jų šeimos nariams, prisidėjusiems organizuojant pyragų dieną: Karinai Dzimidavičiūtei, II fg2, Aušvilei Ščerbavičiūtei, III hs1, Elzbietai Fedorinaitei, IV bm, Gabijai Pupalaigytei, II a, Miglei Valentinavičiūtei, II fg1, Rugilei Maselskaitei, I a, Evai Banevičiūtei, I a, Rugilei Ciunytei, IV hs, Dominykui Vyšniauskui, II fg2, Ginui Gincui, II hs, Viltei Ratkevičiūtei, II hs, Viltei Veličkaitei, II hs.

Labai nuoširdžiai dėkojame verslininkui, buvusiam gimnazijos mokiniui Kęstui Morozai, kuris jau ne vienerius metus veda Gerumo savaitės aukcioną gimnazijoje, taip pat dalyvaudamas aukcione aukoja gimnazijoje besimokantiems socialiai remtiniems mokiniams. Padėka ir aktyviausiems aukciono dalyviams: Ugnei Adžgauskaitei I hs, Smiltei Jocytei I fg, Viltei Veličkaitei II hs, Marija Izabelė Morozaitė III bm, Antanui Radlinskui III ft, Modestui Karandai, IV bm-ft, Rusnei Jurkevičiūtei, IV hs, Rugilė Galdikaitė, IV bm, direktoriui Stanislavui Bernikui, mokytojai Rasai Suslavičienei. Šių bendruomenės narių paaukotos sumos tikrai buvo įspūdingos.

Gerumo savaitės padėkos šventę dainomis papuošė ir gerą nuotaiką kūrė Gustė Jašauskaitė ir Smiltė Jocytė iš I fg.

Puikiai atliktą darbą apibendrino gražus renginys, kurį vedė gimnazijos mokinių prezidentas Rokas Urbonavičius ir Marija Izabelė Morozaitė.

Dėkojame visai gimnazijos bendruomenei už pagalbą organizuojant Gerumo savaitę ir aukas.

 

1 20211223_121330 20211223_121708 20211223_123014

 


Prezidentūros kuratorė Rita Marozienė 

 

Mokinių prezidentūros sąrašas

Mokinių prezidentūros sąrašas 2021/2022 m.m. (nuo 2021 m. lapkričio mėn.)

 

Gerumo savaitė

Kaldin gerumo savait

Po gimnazijos mokinių prezidento rinkimų

received 270624984996847Naujas gimnazijos mokinių prezidentas - ROKAS URBONAVIČIUS,  III ft klasės mokinys. Sveikiname ir linkime stiprybės, kūrybiškumo ir noro atstovauti visai gimnazijos  bendruomenei.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gimnazijos prezidentūra

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gruodis 2021
Pr A T K P Š S
4
5
11
12
18
19
24
25
26
28
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 39 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
899
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4741189
http://1rxpills.com/