Mokinių prezidentūra

Mokinių prezidento inauguracija

Lapkričio 17 d. įvyko gimnazijos mokinių prezidento inauguracija. Buvęs prezidentas Rokas Urbonavičius (IVft) pristatė savo kadencijos metu nuveiktus darbus, kartu su buvusia prezidentūros kuratore R.Maroziene bei direktoriumi S.Berniku įteikė surinktą paramą mokiniams iš Ukrainos, pasveikino naują prezidentą. Gustė Jašauskaitė (IIfg) ir Smiltė Jocytė (IIfg) atliko jautrią ukrainietišką dainą. Už veiklą, lyderystę, iniciatyvumą Rokui Urbonavičiui padėkojo gimnazijos direktorius Stanislavas Bernikas bei prezidentūros kuratorė Ona Jodonytė.

Vėliau, padėkojęs už pasitikėjimą rinkimuose, iškilmingai prisiekė naujasis prezidentas Tautvydas Pirštelis (IIIbm). Jį taip pat sveikino direktorius, prezidentūros kuratorė bei komandos nariai. Tautvydui buvo linkima ryžto, drąsos, gerbti gimnazijos vertybes, puoselėti tradicijas. Inauguracijos šventinę nuotaiką kūrė šokių grupė „DIVA“ bei Arminas Rainys (Ihs).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Gimnazijos mokinių prezidentūra

Fotografijos Viktorijos Morkūnaitės (II hs) ir Paulinos Miliukaitės (II hs)