Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Mokinių prezidentūra

Trečiokams apie studijas užsienyje

20211203 09300220211203 091422

Kai gimnazistai pradeda galvoti apie studijas universitetuose, kyla klausimų ne tik apie Lietuvos aukštąsias mokyklas, bet ir apie galimybes studijuoti užsienyje. Dėl studijų galimybės užsienyje puikiai trečiokus konsultavo KASTU konsultantė Rusnė Jazdauskaitė. Mergina šiuo metu studijuoja Danijoje, todėl paskaita buvo nuotolinė, labai informatyvi. Rusnė dalinosi savo asmenine patirtimi, kaip rinkosi šalį, universitetą, studijų programą, kaip mokėsi anglų kalbos. Taip pat papasakojo apie galimybę studijuoti ne tik Europos šalyse, bet ir Kinijoje.

Informacijos daug. Liko pagalvoti ir apsispręsti.  KASTU konsultuoja ir asmeniškai visus norinčius studijuoti užsienyje.

 

III kuratorė Rita Marozienė  

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 111 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
899
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4739669
http://1rxpills.com/