Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Nominantai (darbuotojai)

Nominacija „Su Lietuva širdy

  1. Muzikos mokytojas Česlovas Kruiščiūnas   (2018 m.)

Nominacija „KABG ambasadorius“

  1. IT mokytoja Ingrida Kupčiūnienė (2018 m.)
  2. Sekretoriato vedėja Vilija Aleksiūnaitė (2018 m.)
  3. Technologijų mokytoja Jūratė Montrimienė (2018 m.)
  4. Bibliotekos vedėja Rita Tadarauskienė (2018 m.)

Nominacija „Auksinis žodis“

  1. Lietuvių kalbos mokytoja Palmyra Motiejūnienė (2018 m.)
  2. Lietuvių kalbos mokytoja Aldona Girėnienė (2018 m.)

Nominacija „Kūrybos paukštė“

  1. Dailės mokytoja Andromeda Ostašenkovienė (2018 m.)
  2. Lietuvių kalbos mokytoja Aušra Grigonienė (2018 m.)
  3. Pastatų priežiūros darbuotojas Petras Noreika (2018 m.)
  4. Pastatų priežiūros darbuotojas Mindaugas Kertenis (2018 m.)

Nominacija „Metų gamtininkas“

  1. Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė (2018 m.)
  2. Chemijos mokytojas Vytautas Kavaliauskas (2019 m.)
  3. Fizikos mokytoja Gražina Kairevičienė (2020 m.)

Nominacija „Sporto progresas“

  1. Istorijos mokytojas Rimvydas Dekas (2018 m.)
  2. Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė (2018 m.)
  3. Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius (2018 m.)

NOMINACIJA „TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ EKSCELENCIJA“

  1. Matematikos mokytoja Janina Bagdonienė (2019 m.)
  2. Matematikos mokytoja Irena Šimkūnaitė (2020 m.)
  3. IT mokytoja Skaidrė Kriugždienė (2020 m.)

Nominacija „Metų gimnazistas“

I gimnazijos klasės

Ugnė Petrauskaitė I hs (2017 m.)

Kristupas Harris I fg (2018 m.)

Ula Zizaitė I fg1 (2019 m.)

Kamilė Urulevičiūtė I fg (2021 m.)

Goda Bartninkaitė I KTU (2022 m.)

 

II gimnazijos klasės

Teresė Bernatonytė II fg (2017 m.)

Viktorija Zujūtė II fg (2018 m.)

Elzbieta Fedorinaitė II fg (2019 m.)

Alma Nasevičiūtė II fg1 (2021 m.)

Simona Tamošiūnaitė II fg (2022 m.)

 

III gimnazijos klasės

Laurynas Maciulevičius III bm-ft1 (2017 m.)

Teresė Bernatonytė III bm (2018 m.)

Domantas Prokarenka III bm-hs (2019 m.)

Rokas Urbonavičius III ft (2021 m.)

Tautvydas Pirštelis III bm (2022 m.)

 

IV gimnazijos klasės

Erika Stankevičiūtė IV hs (2017 m.)

Simona Kursevičiūtė IV bm-ft1 (2018 m.)

Viktorija Zujūtė IV bm (2019 m.)

Neilė Antanavičiūtė IV bm (2021 m.)

Ula Zizaitė IV ft (2022 m.)

Žmonės

Informacija rengiama

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 137 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1350
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5698040
http://1rxpills.com/