Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Mokytojai apdovanoti už pasiekimus

Mokytojai apdovanoti Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos medaliu „Už pasiekimus“ ir garbės raštu (aukščiausiu gimnazijos apdovanojimu):

  1. Muzikos mokytojas metodininkas Česlovas Kriščiūnas už nuopelnus ugdant kūrybiškus, aktyvius, estetinei ir kultūrinei patirčiai atvirus, gebančius dalyvauti aplinkos muzikiniame gyvenime gimnazistus;
  2. Chemijos mokytoja metodininkė Laima Sabaliauskienė už profesionalumą ir pasiaukojamą darbą vykdant mokslinę-tiriamąją veiklą, kuriant gamtos mokslų akademijos „Protonas“ tradicijas;
  3. Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Liucija Vinevičienė už profesionalumą, kūrybingą pedagoginį darbą, naujas idėjas ir puoselėjamas tradicijas, organizuojant gimnazijos radijo „Devintoji banga“ veiklą“.
  4. Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius už indėlį į kūno kultūros plėtrą gimnazijoje, mokinių fizinio aktyvumo skatinimą, lengvosios atletikos populiarinimą bei aukštus gimnazistų pasiekimus rajono ir šalies varžybose.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 189 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5236623
http://1rxpills.com/