Gimnazija „Kaišiadorių aiduose“ 2021

1. Energetikos viceministre paskirta kaišiadorietė Daiva Garbaliauskaitė: ji 2002 m. baigė Algirdo Brazausko vidurinę mokyklą // Kaišiadorių aidai, 2021, sausio 8.
  2. Kas geriausiai moka informatiką?: rajono mokinių informatikos olimpiadoje tarp 10 klasių mokinių 3-ią vietą laimėjo Arnas Šiūša, tarp 12 kl. gimnazistų 3-ias Aleksas Juzukonis // Kaišiadorių aidai, 2021, sausio 12.
  3. Demjanovienė R. Gimnazistų darbuose – gimtieji Kaišiadorys: gimnazijoje organizuotas atvirukų konkursas, skirtas 430 metų nuo pirmojo Kaišiadorių miesto paminėjimo jubiliejui // Kaišiadorių aidai, 2021, sausio 22.
  4. Kmieliauskienė L. Smagu – žinoti, smagu – nugalėti: tarp rajono mokinių olimpiadų nugalėtojų ir prizininkų – daugybė Algirdo Brazausko gimnazijos mokinių // Kaišiadorių aidai, 2021, vasario 26.
  5. Kai jaunystė suteikia sparnus: Kaišiadorių rajone pirmą kartą išrinkti jaunimo lyderiai: „Metų jaunimo lyderio“ nominaciją laimėjo Algirdo Brazausko gimnazijos vienuoliktokė Ugnė Morkūnaitė // Kaišiadorių aidai, 2021, kovo 19.
  6. Dailė, istorija, anglų kalba... Kas geriausias?: Algirdo Brazausko gimnazijos mokiniai laimėjo daugiausia prizinių vietų // Kaišiadorių aidai, 2021, balandžio 2.
  7. Valio abiturientei Mėjai Neringai!: mūsų abiturientė dalyvavo konkurse „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ // Kaišiadorių aidai, 2021, balandžio 2.
  8. Šauniausi ne tik rajone: apie gimnazijos auklėtinių pasiekimus respublikinėse olimpiadose // Kaišiadorių aidai, 2021, balandžio 20.
  9. Grigonienė A. Ar tęsiame? Ar tesėsime?: gegužės 7-osios – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga publikuotas gimnazijos antrokės (II fg1) Ulos Zizaitės rašinys – laiškas žymiam knygnešiui Jurgiui Bieliniui // Kaišiadorių aidai, 2021, gegužės 7.
  10. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis: apie gimnazijos 83-iosios (11-osios gimnazijos) laidos abiturientus // Kaišiadorių aidai, 2021, gegužės 25.
  11. Grigonienė A. Kalba gimtoji lūposna įdėta: apie lietuvių kalbos dienas rajone ir kaip jose dalyvavo gimnazijos jaunieji žurnalistai, lietuvių kalbos mokytojos su mokiniais // Kaišiadorių aidai, 2021, gegužės 25.
  12. Narbutas A. Kruonyje iškils vienas moderniausių nutolusių saulės parkų Lietuvoje: interviu su buvusiu Algirdo Brazausko vidurinės mokyklos abiturientu, dabar UAB „Bevielės technologijos“ bendrasavininkiu Artūru Kerševičiu // Kaišiadorių aidai, 2021, gegužės 28.
  13. Šimelienė R. „Aš prisimenu, kodėl mes esame laisvi“: apie Rugilės Grendaitės, buvusios gimnazijos auklėtinės, įvairiapusę patriotinę veiklą // Kaišiadorių aidai, 2021, birželio 15 d.
  14. Kmeliauskienė L. Ką pasėsi, tą ir pjausi! Apie valstybinius rezultatus – išsamiau: pateikta visų rajono gimnazijų abirutientų laikytų egzaminų analizė // Kaišiadorių aidai, 2021, liepos 30.
  15. Kmeliauskienė L. Jau žinomi visi valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Kaip sekėsi rajono abiturientams?: interviu su rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimute Allauskiene, rašoma ir apie Algirdo Brazausko gimnazijos abiturientų geriausius rezultatus // Kaišiadorių aidai, 2021, liepos 30.
  16. Rabačiauskienė A. „Lietuvos Maximalisto“ stipendininkei Aurai Matuliūkštytei svarbios ir fizika, ir muzika...: apie Algirdo Brazausko gimnazijos III fg1 klasės gimnazistę, mokslo pirmūnę, rajono olimpiadų nugalėtoją // Kaišiadorių aidai, 2021, liepos 30.
  17. Kmeliauskienė L. Abiturientės Ievos Jurevičiūtės „sąskaitoje“ – keturi šimtukai: interviu su Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtine // Kaišiadorių aidai, 2021, rugpjūčio 6.
  18. Kurgonienė V. Čia atrado save: interviu su buvusiomis Algirdo Brazausko auklėtinėmis Vaiva Taparauskaite ir Gintare Vaitkevičiūte, dabar dirbančiomis Žaslių tradicinių amatų centre ir Žaslių kultūros centre // Kaišiadorių aidai, 2021, rugpjūčio 13.
  19. Galinytė E. Poilsį paplūdimyje kaišiadorietis maino į maratoną ir įspūdingus žygius: apie buvusio mūsų mokyklos auklėtinio Rolando Kriugždos aktyvų gyvenimo būdą // Kaišiadorių aidai, 2021, spalio 8.
  20. Kmeliauskienė L. Su jaunatvišku entuziazmu. Rojus Šadurskas – Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos direktorius: Rojus yra baigęs Algirdo Brazausko vidurinę mokyklą 2002 m. // Kaišiadorių aidai, 2021, lapkričio 30.
  21. Demjanovienė R. Kas sieja rašymą ir fotografiją: įspūdžiai iš viešnagės MO muziejuje: gimnazijos laikraščio „Rašaluoti pirštai“ komandos apsilankymas ir edukacija MO muziejuje // Kaišiadorių aidai, 2021, gruodžio 28.
  22. Tadarauskienė R. Inauguruotas XIV gimnazijos mokinių prezidentas: apie Roką Urbonavičių // Kaišiadorių aidai, 2021, gruodžio 28.
  23. Susipažinkite: žmonės, gimę Tigro metais, iš arčiau...: į klausimus atsakė gimnazijos istorijos mokytojas Rimvydas Dekas // Kaišiadorių aidai, 2021, gruodžio 31.