Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Gimnazija „Kaišiadorių aiduose“ 2018

 1. Marozienė R. Gerumo savaitė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje// Kaišiadorių aidai, 2018, sausio 16.
 2. Guščiuvienė J. Darniečiai pakiliai įžengė į naujuosius metus: A.Brazausko gimnazijos gimnazistai su mokytoja J.Montrimiene dalyvavo Maltos ordino pagalbos tarnybos senjorų klubo „Darna“ naujametiniame renginyje// Kaišiadorių aidai, 2018, sausio 19.
 3. Paminėjo Lietuvos ir gimnazijos gimtadienį: Algirdo Brazausko bendruomenė šventė gimnazijos 94 – ąjį ir Lietuvos 100 – ąjį gimtadienį// Kaišiadorių aidai, 2018, vasario 6.
 4. Šimelienė R. Algirdo Brazausko gimnazijos gimnazistai mokyklos gimtadienį atšventė su Lietuva širdy: apie renginius, skirtus gimnazijos 94- ajam gimtadieniui ir Lietuvos šimtmečiui// Kaišiadorių aidai, 2018, vasario 9. Tęsinys – vasario 13.
 5. Kmieliauskienė L. Geriausieji vėl rinkosi į Sporto apdovanojimų vakarą: apdovanota buvo Algirdo Brazausko gimnazijos sportinio turizmo komanda (treneris R.Dekas)// Kaišiadorių aidai, 2018, kovo 6.
 6. Kmieliauskienė L. Pasiekimai: rajono mokinių įvairių dalykų olimpiadų rezultatai: A.Brazausko gimnazijos moksleivių užimta daug prizinių vietų// Kaišiadorių aidai, 2018, kovo 13.
 7. Iš visur. Apie viską: rajono olimpiadų rezultatai: Algirdo Brazausko gimnazijos moksleivių užimtos prizinės vietos geografijos olimpiadoje// Kaišiadorių aidai, 2018. Kovo 20.
 8. Šimelienė R. Šauniausi metų gimnazistai: Algirdo Brazausko gimnazijos Metų pirmoku išrinktas K.Harris ir Metų antroke – V.Zujūtė// Kaišiadorių aidai, 2018, balandžio 6.
 9. Dalyvavo fizikų konkurse: 23 – iajame respublikiniame prof. K.Baršausko fizikos konkurse dalyvavo Algirdo Brazausko gimnazijos moksleiviai T.Gofmanas, A.Andriulytė ir A.Šareikaitė// Kaišiadorių aidai, 2018, balandžio 6.
 10. Šimelienė R. Šauniausi metų gimnazistai ištikimi savo svajonėms: Algirdo Brazausko gimnazijos Metų trečioke išrinkta T.Bernatonytė, Metų ketvirtoke – S.Kursevičiūtė// Kaišiadorių aidai, 2018, balandžio 10.
 11. Pergalė Vilniuje: gimnazistas Tomas Gofmanas respublikinėje chemijos olimpiadoje 9-tų klasių grupėje iškovojo 3-ąją vietą// Kaišiadorių aidai, 2018, balandžio 10.
 12. Šimelienė R. Kaišiadoryse lankėsi Ministras Pirmininkas S.Skvernelis: Algirdo Brazausko gimnazijoje susitikta su kolektyvu// Kaišiadorių aidai, 2018, balandžio 27.
 13. Šimelienė R. „Divos“ merginos „užveda“: apie gimnazijos sportinių šokių Cheer Dance grupę „Diva“ ir jos vadovę Laimutę Kursevičienę// Kaišiadorių aidai, 2018, gegužės 8.
 14. Šimelienė R. Jaunimas parodė miestui savo dailės kūrinius: parke surengta Algirdo Brazausko gimnazijos jaunųjų dailininkų paroda „Europos kultūriniai lobiai“// Kaišiadorių aidai, 2018, gegužės 15.
 15. Šimelienė R. Turiningas gimnazistės Andželikos Atkočiūnaitės gyvenimas: aktyvi veikla ir noras padėti žmonėms// Kaišiadorių aidai, 2018, birželio 1.
 16. Mons. Dr. Algirdas Jurevičius. Neofreskinis Teofilius: apie palaimintojo Teofiliaus Matulionio freską ant Algirdo Brazausko gimnazijos sienos// Kaišiadorių aidai, 2018, birželio 26.
 17. Neįkainojamos patirtys: apie Algirdo Brazausko gimnazijos kino klubo „Dublis“ dalyvavimą Paryžiaus sinematekoje// Kaišiadorių aidai, 2018, liepos 3.
 18. Kmieliauskienė L. Įteiktas garbingas sėkmės simbolis „Triumfo ragas“!: Algirdo Brazausko gimnazijos aktų salėje vykusiuose 2018 m. rajono, šalies olimpiadų ir konkursų nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimuose daugybę prizų atsiėmė ir mūsų gimnazistai// Kaišiadorių aidai, 2018, liepos 13.
 19. Šimelienė R. Gimnazistės Viktorijos Dalangauskaitės hobis – sportas// Kaišiadorių aidai, 2018, liepos 17.
 20. Levansevičiūtė E. Apdovanoti Kaišiadorių rajono abiturientai pelnę šimto balų įvertinimus: pagerbtųjų tarpe ir Algirdo Brazausko gimnazijos abiturientai L.Čėsna, M.Taparauskaitė// Kaišiadorių aidai, 2018, liepos 27.
 21. Kmieliauskienė L. Valstybiniai brandos egzaminai: naujovės, rezultatai, vertinimai. Kaip šiemet sekėsi Kaišiadorių rajono abiturientams?// Kaišiadorių aidai, 2018, rugpjūčio 3.
 22. Kriugždienė S. Nuo istorijos ir geografijos iki kūrybinių bandymų: apie Algirdo Brazausko gimnazijoje veikusią dieninę vasaros poilsio stovyklą „Būk gimnazistas“// Kaišiadorių aidai, 2018, rugpjūčio 7.
 23. Kmieliauskienė L. Lukas Čėsna: „Muzika buvo ir bus mano hobis“: stipendijos jauniesiems menininkams laureatai: jais tapo Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtiniai Agnė Karčiauskaitė, Lukas Čėsna ir Greta Jašauskaitė// Kaišiadorių aidai, 2018, rugpjūčio 14.
 24. Rabačiauskienė A. Vasara nulenkė savo galvą: sveikas, Rugsėji!: mintimis belaukiant naujų mokslo metų dalinosi Algirdo Brazausko gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Živilė Kursevičienė// Kaišiadorių aidai, 2018, rugpjūčio 31.
 25. Kmieliauskienė L. Kaišiadorietė gimnazistė Augustina „infiltravosi“ į Vyriausybę: abiturientės Augustinos Šareikaitės įspūdžiai iš projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“// Kaišiadorių aidai, 2018, rugsėjo 14.
 26. Katkevičius J. Paminėtos Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko 86-osios gimimo metinės: pristatyta istorikų S.Grybkausko ir M.Tamošaičio knyga „Epochų virsmo sūkuriuose“// Kaišiadorių aidai, 2018, spalio 5.
 27. Jankauskaitė P. Agnei Karčiauskaitei alyvos žydi be sparnų: apie Kaišiadorių kultūros centre vykusios savivaldybės jaunojo menininko stipendininkės, gimnazijos auklėtinės istorijų pasakojimo (story-telling) pobūdžio fotografijos parodos pristatymą// Kaišiadorių aidai, 2018, lapkričio 6.
 28. Rabačiauskienė A. Trikovės sporto meistrės Žanetos Navickaitės pergalės: apie buvusios A.Brazausko gimnazijos auklėtinės pasiekimus// Kaišiadorių aidai, 2018, lapkričio 9.
 29. Šimelienė R. Mokytojų streikas atvijo ministrę ir į Kaišiadoris: apie švietimo ir mokslo ministrės J.Petrauskienės susitikimą su A.Brazausko gimnazijos ir V.Giržado progimnazijos streikuojančiais mokytojais// Kaišiadorių aidai, 2018, lapkričio 23.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Balandis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 16 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1141
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4570967
http://1rxpills.com/