Seminaras apie mobiliuosius įrenginius

Praktiškai išbandytos standartinės iPad'ų programos, skirtos įvairiems dalykams bei testų/balsavimo, kaupiamojo vertinimo ir kt. nemokamos programos bei Apple TV galimybėmis. Didelį susižavėjimą sukėlė Nasa Spacecraft 3D robotų tyrinėtojų atvaizdus pateikianti programėlė, kuri leido suvokti, koks laukia mokslas ateity bei realųseminaro akimirkos planšetų panaudojimą. Mokytojai mokėsi naudotis internetinėmis App Store (programų) ir iBooks (knygų) parduotuvėmis. Už galimybę dirbti su iPad 2 Apple planšetiniais kompiuteriais Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija nuoširdžiai dėkoja Apple Švietimo verslo plėtros vadovui Baltijos šalims Sigitui Liaučiui, kuris paskolino seminarui reikalingą įrangą bei demonstravo platesnes iPad'o galimybes.

Džiugu, kad viename iš pirmųjų Lietuvoje tokio pobūdžio seminare dalyvauja gimnazijos mokytojai, kurie suvokia, kad išmaniosios technologijos veržiasi į ugdymą ir reikia su jomis žengti koja kojon. Laukia II –ji seminaro dalis, kur planuojame kurti interaktyvias priemones su iBook Author.

Informacinių technologijų mokytoja, mobiliųjų įrenginių taikymo ugdyme patarėja Ingrida Kupčiūnienė