Gimnazijos turistai grįžo su apdovanojimais

Birželio 16 – 17 dienomis Panevėžio rajone, Krekenavos regioniniame parke, vyko šalies mokinių turizmo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos turistai. Sportinio turizmo jaunių grupėje G. Silickaitė, D. Parniauskas, I.Bulotas ir J.Matačiūnas iškovojo trečią vietą, pėsčiųjų turizmo jaunių grupėje J.Jaskutis, M.Ivanauskaitė, R.Davidavičiūtė buvo antri, o jaunučiai G.Macikaitė, A.Zalanskas, M.Chramčenko ir I.Petrokaitė  - treti. Tad visos komandos pasipuošė medaliais ir taurėmis. Komandų vadovas - mokytojas  Rimvydas Dekas.

Jauniai jau buvo iškovoję prizines vietas ir gegužės mėnesį vykusiose turizmo varžybose „Bražuolė – 2012“ ir „Jonava – 2012“. Turistai treniruojasi tik nuo 2011 m. lapkričio mėnesio, o kai kurie prie komandos prisidėjo tik kovą. Džiaugiamės gimnazistų pasiekimais.

img_0336  img_0329  img_0330

img_0433  img_0419