Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Prevencinė veikla gimnazijoje

prekyba_zmGimnazijoje vykdoma prevencinė veikla  apie prekybą žmonėmis. Tai skaudi tema, apie kurią esame priversti kalbėti. Mes norime suteikti informacijos ir apsaugoti savo vaikus nuo galimo išnaudojimo. Prevencinės veiklos  metu gimnazijoje bus rodomas ir aptariamas kino filmas „Lilija amžinai", diskutuojama, gimnazijos stenduose bus demonstruojami mokinių darbai ir informacija apie prekybą žmonėmis.

 

Socialinė pedagogė Rasa ir psichologė Renata

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 70 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5218083
http://1rxpills.com/