Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Projektas „Liftas"

Finansinis raštingumas ir išprusimas – itin reikalingos žinios šiuolaikiniam jaunimui, kuriam anksti tenka spręsti, kokią ateitį rinktis. Jauni žmonės – iniciatyvūs, kupini idėjų ir entuziazmo, tad DNB banko edukacinis projektas LIFTAS jiems puiki galimybė įgyti naudingos patirties, realizuoti savo idėjas bei taip prisidėti prie gimnazijos bendruomenės gyvenimo gerinimo.

Balanddžio 16 d 14 val. trisdešimt aštuoni IIIs, IIIsv1, IIIsv2 kl. gimnazistai dalyvavo I etapo seminare, kuriame buvo gvildenamos net kelios temos, kurios pravers norintiems dalyvauti projekte LIFTAS. Jie išsiaaiškino savo asmeninius tikslus ir siekius bei kartu su VšĮ „Mokymai su garantija“ direktoriumi Linu Zaronskiu analizavo sėkmės formulę, kurią galės taikyti jų siekdami. Aptarė, kas gali trukdyti žengti pasirinktu keliu. Ir svarbiausia – seminare buvo nagrinėjamos finansinės išminties subtilybės – ji yra būtina tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir įgyvendinant idėjas, kurias pateiks šalies gimnazijų komandos tolimesniam konkursui.

Daugiau informacijos apie edukacinį projektą LIFTAS rasite adresu: http://www.dnb.lt/lt/apie-banka/apie-banka/projektai/edukacinis-projektas-liftas/.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/liftas/

 

Ekonomikos mokytoja R. Suslavičienė

Fotografijos R. Tadarauskienės

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 107 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5227540
http://1rxpills.com/