Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Susitikimas su žurnaliste

Ateities perspektyva-socialiniai tinklai ar tradicinė žurnalistika? Tokią problemą gvildeno gimnazijos  laikraščio „Rašaluoti pirštai" ir radijo „"Devintoji banga" jaunieji žurnalistai kartu su „Lietuvos ryto" žurnaliste, buvusia mūsų mokyklos mokine, „Rašaluotų pirštų" komandos nare Ernesta Vinevičiūte kovo 1 dieną gimnazijos palėpėje. Gimnazistai pirmenybę suteikė tradicinei žurnalistikai. E. Vinevičiūtės, kaip projekto „Drąsinkime ateitį" garbės narės, mintys, patarimai galbūt ir dabartinius jaunuosius žurnalistus paskatins pasirinkti žurnalisto kelią.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/zurnalistai_2012/

 

Informacija lietuvių kalbos mokytojos Liucijos Vinevičienės

Fotografijos bibliotekos vedėjos Ritos Tadarauskienės

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 135 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5780620
http://1rxpills.com/