Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Mobilioji laboratorija

Vasario 15 dieną (trečiadienį) į mūsų gimnaziją atvyko „Mobilioji bioklasė"- tai pirmoji šalyje mobili laboratorija, kuri supažindino gimnazistus su naujausiais biomokslų laimėjimais. Laboratorija suteikė gimnazistams unikalią galimybę bent trumpam tapti tyrėjais. Jie ne tik išbandė tikrus mokslinius prietaisus, bet ir patys atliko modernius biomokslų eksperimentus, kurie, pavyzdžiui, atskleidžia, kas yra DNR ir kaip ji funkcionuoja. Šią programą pristatė Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto studentai ir „Thermo Fisher Scientific" Vilniaus padalinio tyrėjai.

Šios mobilios laboratorijos tyrėjais buvo biologijos akademijos gimnazistai ir direktorius S. Bernikas.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/mobili_klase/

 

Biologijos mokytoja Virginija Aleksiūnienė

Fotografijos Ritos Tadarauskienės

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 60 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5232343
http://1rxpills.com/